bugün

bu ara kadını kızı giydiren marka.
külotlu çorap üzerine kazakta uzmanlaşmaya giden genelde bayan giyecekleri üreten markadır. öyle süslü püslü, şık mık, kokoş hatunların merdiven altı üretim fiyatına fakat lüküs giyecekler üreten dükkandır. türk erkeğinin bu şıklığı aldanıp lan bu zengindir bunla çıkılmaz düşüncelerine kapılmasına neden olan markadır. görende komisyon alıyorum zannedicek ama 15- 20 tl ye güzel şeyler var benim bile erkek olarak alasım geldi.
eskişehir' e gittiğimde gördüğüm kızlara hitap eden bir mağazadır.
ucuz ve şık olması sebebiyle, özellikle küçük kentlerde aldığınız ürünle bir çok kişiyle pişti olma olasılığınıı arttıran markadır.
en pahalı elbisesin 35 tl olduğu çok hoş değişik modellerin yer aldığı hem ucuz hem güzel güzel bir mağazadır. bursa altıparmaktaki 3 katlı mağazası ne zaman giderseniz gidin devamlı kalabalıktır.
Uzun boynuzlu bu antilop türü Sahra çölününün belli bölgelerinde yaşıyor. Dünyadaki hayvanat bahçelerinde bol bulunmasına karşın doğal hayatta sayıları çok azalmış durumda.
Gecen gun kesfettigim magaza. Mango zara hatta h&m kazaklarinin benzerleri var. yani en azindan uygun fiyata guzel kazaklar var ama o kadar kalabalik ki gezemedim. Bi de pisti olabilirsiniz.
insanların sıkış tepiş takıldığı mağaza.
ulan madem bu kadar indirime bu kadar müşteriniz var azıcık alan genişletin ya. bulduğu boşluğa kıyafet yapıştırmış. 70 kilo üstü bayan girmemeli. erkek soyunma odası gibi anasını sattımın mağazası.
hasarsız çıkmak mucize. bir şey denemek daha da mucize.
Ürünleri görselde güzel ama kalitesi çok düşük olan marka.
Şöyleee bir internet sitesini inceledim ama hiç beğenmedim.