bugün

Normalde Malatyaspor taraftarı olarak Adanaspor u sevmem gerekiyor ama bu şehrin iki takımını da seviyorum. Karabük veya rize nin yerine super ligde olmalarını isterim.
Osmanlıspor'a maçı satmıştır.
(bkz: satılmış demirspor)
adanalı olmamanıza rağmen yapılan haksılzıklardan haberdar iseniz kalbinizin kayabileceği takım.
üç büyük yok, tek büyük var.

(bkz: adana demirspor)
inşallah süper lige çıkar.
Cenabet takım.
6 hafta boyunca 1 puan bile alamayan takım.
adeta ptt 1. lig'in beşiktaş'ı olmuştur bu yıl. son haftalarda çöktüler ve şu anda bana göre süper lig şansını da kaybettiler.
inşallah süper lige çıkmaz dediğim takımdır,bir çarşı grubu kafasını daha taşıyamaz bu lig..
3 0 yenilen kısaca düdüklenen takım.
maç satan takım.
Sezon sonunu getiremeyip hepimizi çıldırtan takimim. Devre arası salakca transfer yapmislardir. Allah rızası için o yanosevic isimli kaleciyi kim buldu.
Adananın komünistleridir, az kavga etmedik.
adana ilinin iki futbol takimindan biri. adana 5 ocak stadi'nda adanaspor'la oynadigi derby maclarinda cikan olaylari unutulmaz cinstendir. ote yandan beşiktaşın adana demirsporu 10-0 yendiği maç asla unutulmayacaktır:4 gol ali gültiken,3 gol feyyaz uçar,3 gol metin tekin

uzun zaman sonra gelen edit: kendisinden onceki entryler silindiginden ilk siraya yukselen bu satirlar zorunlu olarak editlenmistir.
yeni başkanı ceyhansporu şikeden dolayı küme düşüren şikeci sedat sözlü olacak olan adana nın kara para aklama merkezi olan kulüptür.layığınızda buydu zaten.sedat sözlü adana bşb başkanı hüseyin sözlü nün kardeşidir ve resmen sözlü tarafından atanmıştır.bundan sonra hiç bir ds li kalkıp bize şirket takımısınız demesin.önce belediye takımı olmaktan kurtulun ondan sonra gelin mavişler...
Ankara devlet demir yollarının takımıdır.
Adana'nın tek takımı adanaspordur.
gece gece yine malum renkli malum takım taraftarına dert olmuş halkın takımı.

ötede oynayın, hadi bakim.
kara para aklamanın adını halk takımı koymuşlar biz solcuyuk diye de fırına vermişler millete kakalıyorlar.belediyenin gelirleri sahtekar demirsporlu yöneticilerin 30 bin verip 100 000 lik senet almalarını ve kulübü kendilerine borçlandırması sonucu oluşan açığı kapatmak için değildir.belediye başkanları ceyhanda taşeron şirkete adanademirspor kulubü makbuzuyla ödeme yaptırıp ordan da cebine atsın diye değildir.sen yemişsin bu filmi de biz yemeyiz hadi anam bak bakan ömer çelik gelir yakında açmayın arayı ziyarete devam...
--spoiler--
akdeniz in nehirleri denize akar hocam akdeniz akdeniz gelen düşman değil biziz akdeniz in en kuvvetli takımı adanaspor dur hocam.
--spoiler--
beşiktaştan sonra destekledigim takımdır. babanız adanalı olunca tüm baba tarafı adanademir sporlu oluyor haliyle sizi de adanademirsporlu yapiyolar yani, ama memnunum ben.
yine klasik hastalığına tutulmuş takımım , samsunspor karşısında 3-2 öndeyken 90+ da gol yiyerek 1 puana razı olmuştur
babam adanalı olunca baba tarafı fena fanatik! ne adana demirspormuş be!
edit:Beşiktaşlı!
zonguldakspor'un kardeş takımıdır.
gene lige iyi başlamıştır playoffta elenecek :D.
Başlığı görünce istemsizce tezahurata başladım.