bugün

koca sözlükten anca 1 takımlık adam çıkartabildiğimiz zirve. forgetmn ve arkadaşları da olmasaydı tek kale maç yapardık heralde. maç'a gelirsek; son derece zevkliydi, her ne kadar rakipten çok direklerle mücadele etsek de* istediğimiz sonucu almasını bildik. pavlovun kopegi'ne etkinlik için teşekkür ederiz.

ayırca ttanoz'un aramıza sızdırılmış bi rakip oyuncu olduğunu düşünmüyor değilim.*
iyi ter attık dediğim zirve. "nasıl koyduk ama" derdim ama karşı rakibe saygım olduğumdan demiyorum. bizim takımı tebrikler rakip takıma geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. sakatladığım arkadaşın durumu iyidir inşallah.
bir fenerli topçu getirmişler. süper ligde yok böylesi. selam ediyorum buradan da kendisine. sevdiğim ender fenerlilerden birisi oldu. *
katilan herkesin ayagina saglik, zevkli mac oldu. * en cok da sozlukten toplayamadigimiz sayi icin yardimci olan forgetmna selam olsun.
tekrar tesekkurler herkese.
gollerimi izmirli sözlük yazarlarına adadığım zirvedir. düzenleyen arkadaşımıza teşekkür ediyorum. keyifliydi gerçekten.
üstün performansımla takımıma galibiyeti getirdiğim zirvedir. *
kişisel bahanelerimi şimdiden sıraladığım zirve;

''hep sigaradan'',
''anam kramp girdi'',
''lan tam sana atcaktım pası, araya girdi'',
''hacı ters ayağıma geldi'',
''kimse gelmiyo ki amına koyim defansa'',
''la kaleci açılmıştı, aşırtayım dedim de olmadı'',
''az daha köşeye vursaydım şahane gol olcaktı''.

evet beyler, ben hazırım.*
günü gelen zirve.
hoş hala bir kişilik açığımız var.
olmadı halı sahanın çaycısını forvete koycaz.
adam alma işini adım sayarak yapacağımız zirvedir.
aldım verdim ben seni yendim,
alamazsın veremezsin sen beni yenemezsin,
alırım veririm ben seni yenerim.
Ankara icin yapilmasini arzuladigim zirve.

Yakin olsam cikar gelirdim la.
"ameliyatli yerime vurmayin lan" zirvesi.*
dikkatli olunuz. cia'den alınan bilgilere göre soyunma odasına gizli kamera konulacak halı saha zirvesidir.
dün akşam oynanan süper kupa maçında galatasaray ve fenerbahçeli futbolcuların yetenekleri- yeteneksizlikleri adına atıp tutan izmirlilerin yeteneklerini görmek istediğimiz zirve. *
izmir'i bombalayarak şanlı almanya'ya katıp, yerle yeksan edip viran eyleyeceğim zirve.
cuma gelse de bir ortalığın tozunu attırsam dediğim zirvedir. ayrıca boş muhabbete gelince ortalık izmirli kaynar ama maça gelince ortalıkta kimse olmuyor. haydi gençler maça maça maça.
--spoiler--

16 agustos 2013 cuma gunu saat 21.00 da, izmir ataturk lisesi hali sahasinda yapilacaktir.
saha ucreti total 70 tl olup, saha 12 kisilik kucuk sahadir.
bitti, bu kadar.

--spoiler--

hala katılımcı arayan zirvedir.
maç boyunca
uzaktan esmer kavruk bir adam böyle gelcek bizi izleyecekmiş.
http://www.youtube.com/watch?v=rfeRHydAxVc
açılın ben hakemim diye katılmak istediğim, ancak hakem olmadığım ve izmir'de bulunmadığım için katılamayacağım zirvedir.
koskoca izmir'den top oynayabilen kişi sayısı bu kadar mı diye sitem ettiğim zirve. oynamasanız bile desteğe gelebilirsiniz.
16 agustos 2013 cuma gunu saat 21.00 da, izmir ataturk lisesi hali sahasinda yapilacaktir.
saha ucreti total 70 tl olup, saha 12 kisilik kucuk sahadir.
bitti, bu kadar.
Adam Eksikse benide kadroya alin dedigim hali saha macidir.
sahada bu hafta içinde yer ayırtılacak zirvedir.
adam olmazsa içime sortumu giyer ben oynarım .

teknik direktör olucam . yaz beni de arkdaşım . umarım adam eksik olmaz.
bir alex olarak katılacağım zirvedir.

(bkz: allahını seven defansa gelsin)
yol param karşılandığı takdirde istanbul'dan gelebileceğim zirve.
ehe.