bugün

Belli etmekle elimize ne gecicek? Herkesin seni anladığı kadarsin iste. Demek istemezdim ama hayatin gerçeklerinden biri de bu ne yazık ki..
gözlerinin derinliklerine bakın. oralarda bir yerlerde bana yardım edin, acımı biraz da olsun hafifletin çığlığı vardır aslında. sevin onları, mutlu edin. onlar da hak ediyor mutlu olmayı.
iğne vurulurken ben.
içine atan insandır. Zamanla dolar bu insan ve zamansızca patlayabilir eğer birisine anlatıp rahatlamazsa.
içinde bir jilet her nefes alışında bir tarafını kanatan hemde.

Kan kusup kızılcık şerbeti içiyorum demek.
içine atmasan ne olacak ki ? Anlatsan anlayacaklar mı sanki ?
Duygusal duygusal yazılar kasmaya gerek yok. Hiçbir şeyin sana acı çektirmesine izin verme. Eğer bunu yapamıyorsan kimseye belli etme acı çektiğini. inan bana kimse seni zerre kadar anlamayacak. Ya bunu kullanacaklar ya da sana acıyacaklar.
Hem ne bu hayattaki dert? Ne önemli bu hayatta? Lan 10 saniye içinde ölecek insanlarız hepimiz. Neyi bu kadar dert ediyorsunuz.
Gereksiz bir çabadır. zaten basedebilmek adına türlü mücedele verilir ki bence bunun için bile çok ugrasmamak gerek dibe vurunca daha hızlı çıkarsın çünkü bi de aman kimse bilmesin anlamasın ben güçlüyüm çok güçlüyüm hep güçlüyüm duruşu neden ki? Neyin ispatı hem acı çekmek güçsüzlük ya da acizlik midir ki? insansın be sen ne mutlu hala acıyı hissedebiliyorsan. Evet acı çekiyorum henüz robotlasmadim canım yaniyo ötesi yok duruşu bence çok daha sağlıklı bir duruştur.ha acı çekmek demek vıcık vıcık ona buna ağlamak dert yanmak da değildir haa eş dostu da bunaltmayin canım.
Cok feci patlama potansiyali olan insandir. Her an gemileri yakabilir.
Belli etsen ne olacaktı sanki. Acı var mı acı
benimdir. kimse bilmez içimde ne yaşadığımı. bu yaşıma kadar hep üstesinden tek başıma geldim bundan sonrada tek başıma halledebilirim.
''insanların bana acımasındansa, kendi acımın içinde boğulur giderim.'' diye düşünen insandır.

aynı zamanda benimdir.
Akıllı insandır.

Yarın bir şey olduğunda kendisini ilk belli ettiği acı noktasından vuracaklarını bilir.
Genelde gülerek bu acının üstüne bant yapıştırmayı seçerim. Çıkardığında canınını daha da acıtan bir bant.
gülmeyi çok seven insanlardır kanımca. dışarda kimseye belli etmezler ama yalnız kaldıklarında içlerinde bir sıkıntı oluşur. her şeye üzülmemeyi iyi öğrenmiş insanlardır.
çünkü kalpler öyle de solmadı, ama böyle de dolmadı yazık!!!
Yetişkindir.. Kimsenin acısına derman olmayacağını anlamıştır.
Biz belli etmesek de acımız kendini belli ediyor, bazen anlatmaya gerek yoktur yüzünüzden her şey okunur.
Salak insandır, her şeyin üstesinden tek başına gelmeye çalışır sanki adeta bir süper kahraman gibi. içten içe de kırılır insanlara neden benle ilgilenmiyorlar diye niye ilgilensinler ki belli mi ediyorsun et, et ki insanlar senin de duyguların olduğunu anlasın hayvan gibi şey etmesinler.

işbu entry şahsıma yazılmıştır.
derdini içine atan ve kimseyle paylaşmayan insandır.
derdini paylaşmanın bir işe yaramadığını ve daha da kötüye gittiğini bilen insandır.
Tatlı diye aldığınız acı biber gibidir, üzer.
Adeta derdini kimseyle paylaşmayan insan başlığından çıkagelmiş gibidir.
paylaşabileceği kişilere güvenmeyen insandır.
psikoloğa gitmesi tavsiye edilir.