bugün

hooop! üstlerde olman lazım senin cici başlık. hadi bakalım.
--spoiler--
Bir yakınım PRiMER BiLiER SiROZ hastası, yani karaciğer yetmezliği var .
15 temmuz 2010'da Memorial Hastanesinde karaciğer nakli yapılması planlanıyor.

Ameliyat gününde (15 temmuz) kan grubu AB Rh(+) olan 20 kişiden taze kan alınması gerekiyor.

Kan verecek kişilerin:
* Ayın 12 ve 13 ünde hastaneye gelip test yaptırmaları gerekiyor.
* Hepatit B yada Hepatit C geçirmemiş olmalılar.
* Ameliyattan 3 gün öncesine kadar aspirin ve alkol almamalılar.
* Bayanlar için menstürasyon döneminde olmamalılar.
* Son bir yıl içinde ameliyat geçirmemiş olmalılar.

Ameliyat gününde kan verebilecek, kan grubu AB RH (+) olan 20 kişi bulunamazsa nakil ameliyatı gerçekleştirilemeyecek.

Kan verebilecek olanların bana hemen ulaşıp yardım etmelerini istiyorum başlığı görenler en azından bi kaç bişey yazabilirlerse çok iyi olur başlık yukarıda kalıp herkesin görmesi için şimdiden hepinize teşekkür ederim.
--spoiler--
Allah acil şifalar versin. umarım 20 kişiyi en kısa zamanda bulursunuz. ameliyatın başarılı geçmesi dileğiyle...
istanbulda yaşayan yazar arkadaşların, facebook veya kullandığı başka sayfalara kopyalayıp yapıştırmasında fayda gördüğüm ilan.
bu kana ihtiyacı olan biz de olabilirdik beyler!
--spoiler--
sorun çözülene kadar sabitleme imkanları yok mudur bu başlığı sol sütuna? diye sesleniyorum moderatörlere.
--spoiler--
katılıyorum önemli bir konu.
eminim duyarlı yazarlarımız bu ihtiyacı karşılayacaktır.allah şimdiden şifa versin.

Ameliyat gününde (15 temmuz) kan grubu AB Rh(+) olan 20 kişiden taze kan alınması gerekiyor.

Kan verecek kişilerin:

Ameliyat gününde kan verebilecek, kan grubu AB RH (+) olan 20 kişi bulunamazsa nakil ameliyatı gerçekleştirilemeyecek.

Kan verebilecek olanların bana hemen ulaşıp yardım etmelerini istiyorum başlığı görenler en azından bi kaç bişey yazabilirlerse çok iyi olur başlık yukarıda kalıp herkesin görmesi için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

edit: a rh+ ne yazik ki. amk..
--spoiler--
iletişim: 0534 422 94 40
--spoiler--
bir ki üç, bir ki üç..
umarım kan bulunur.
--spoiler--

Kan verecek kişilerin:

not: telefon yada msn yazılamayacağını biliyorum ancak sıradışı bir durum olduğu için telefon yazıyorum moderasyondan şimdiden özür dilerim.

iletişim: 0534 422 94 40 0554 242 83 03 ersaygidey@hotmail.com
--spoiler--
acil durum cağrısıdır.
hadi canlar başlık düşmesin.
tanıdıgınız ne kadar yazar varsa uyarın, baslık aktıf kalsın.
bir kardeşimizin yardım isteği. yaşamak için birbirimize ihtiyacımızın olduğunu unutmayalım. allah yardımcınız olsun. * *
15 gün nasıl yukarıda tutulacağını merak ettiğim başlık.
moderasyonun hiç mi yapabileceği birşey yok? o zaman hadi parmklara kuvvet
şehir belirtilmemiş ama sanırım memorial hastanesi istanbulda. Allah acil şifalar versin.
bir de bilgiler arasında memorial hastanesi denmiş ama yine açıkca belirtmekte fayda var. kan verecek olan yazarların istanbul'da olması gerekiyor. haydi bakalım..
sözlük yazarlarının balık hafızalı olabildiğinin göstergesi.
--spoiler--
merhaba arkadaşlar,

bildiğiz üzere; geçtiğimiz günlerde bir yazarımızın annesine 6 ünite kan lazım olmuştu. istanbul tıp fakültesi acil kan ihtiyacı başlığı açıldıktan sonra, kısa sürede duyarlı yazarlarımızca bu kanlar temin edilmişti. biz de düşündük ki; bu konuda başlık açılmasına gerek kalmadan, bir kan grubu datası oluşturalım. sözlüğümüze üye olan kişilerin yakınlarına kan ihtiyaç olduğu zaman sadece o kan grubunda olan kişilere bilgilendirme yapılarak, gerekli kanı kısa sürede temin etmek adına üzerimize düşen görevi yapalım.

bu bağlamda; ayarlarım bölümünde "kişisel bilgiler" kısmına girerek, kan grubunuzu seçebilirsiniz. bunu yaparken şu an kullandığınız şifrenizi de en üst kısma yazmanız gerekiyor. zaten sistem size bu uyarıyı yapacaktır. biz yine de şimdiden uyaralım istedik.

unutmayın; birbirimize ihtiyacımız var...
--spoiler--
--spoiler--
bir yakınım primer bilier siroz hastası, yani karaciğer yetmezliği var .
15 temmuz 2010'da memorial hastanesinde karaciğer nakli yapılması planlanıyor.

ameliyat gününde (15 temmuz) kan grubu ab rh(+) olan 20 kişiden taze kan alınması gerekiyor.

kan verecek kişilerin:
* ayın 12 ve 13 ünde hastaneye gelip test yaptırmaları gerekiyor.
* hepatit b yada hepatit c geçirmemiş olmalılar.
* ameliyattan 3 gün öncesine kadar aspirin ve alkol almamalılar.
* bayanlar için menstürasyon döneminde olmamalılar.
* son bir yıl içinde ameliyat geçirmemiş olmalılar.

ameliyat gününde kan verebilecek, kan grubu ab rh (+) olan 20 kişi bulunamazsa nakil ameliyatı gerçekleştirilemeyecek.

kan verebilecek olanların bana hemen ulaşıp yardım etmelerini istiyorum başlığı görenler en azından bi kaç bişey yazabilirlerse çok iyi olur başlık yukarıda kalıp herkesin görmesi için şimdiden hepinize teşekkür ederim.
--spoiler--
--spoiler--

bir yakınım primer bilier siroz hastası, yani karaciğer yetmezliği var .
15 temmuz 2010'da memorial hastanesinde karaciğer nakli yapılması planlanıyor.

ameliyat gününde (15 temmuz) kan grubu ab rh(+) olan 20 kişiden taze kan alınması gerekiyor.

kan verecek kişilerin:
* ayın 12 ve 13 ünde hastaneye gelip test yaptırmaları gerekiyor.
* hepatit b yada hepatit c geçirmemiş olmalılar.
* ameliyattan 3 gün öncesine kadar aspirin ve alkol almamalılar.
* bayanlar için menstürasyon döneminde olmamalılar.
* son bir yıl içinde ameliyat geçirmemiş olmalılar.

ameliyat gününde kan verebilecek, kan grubu ab rh (+) olan 20 kişi bulunamazsa nakil ameliyatı gerçekleştirilemeyecek.

kan verebilecek olanların bana hemen ulaşıp yardım etmelerini istiyorum başlığı görenler en azından bi kaç bişey yazabilirlerse çok iyi olur başlık yukarıda kalıp herkesin görmesi için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

not: telefon yada msn yazılamayacağını biliyorum ancak sıradışı bir durum olduğu için telefon yazıyorum moderasyondan şimdiden özür dilerim.

iletişim: 0534 422 94 40 0554 242 83 03 ersaygidey@hotmail.com

--spoiler--
lütfen ilk entry me artı oy vermeyin arkadaşlar beş arkadaş bu yazımı oylamış ve bazı yazar arkadaşlar oy almak için yaptığımı düşünmüş inanın çok şaşırdım.
dikkate alınması gereken söylemlerdendir.
(bkz: birileri bunu yukarıda tutsun)
hadi arkadaşlar.
acil olarak kan ihtiyacı olduğunu belirten duyuru.
hadi eller klavyelere.
yapabiliriz neden olmasın?
geçmiş olsun.
up up up