bugün

hayatının bir döneminde bunu düşünmemiş bir zat yoktur sanırım. cevap basit. eski sevgili kızsa çoktan kendini başka birine kaktırmıştır. erkekse hala seni düşünüp düşünüp asılıyordur.
erkek kız diye genelleme yapmak saçmadır. içinde hala biraz sevgi kırıntıları varsa, muhtemelen seni düşünüyordur.
eminim benim yapmadığım şeyi yapıyor!
http://www.itusozluk.com/gorseller/rock+abla/189389
uyuyordur ne yapsın bu saatte.
Başka biriyle takılmaya başladıysa insanı Çıldırtan soru.
sığır gibi yatıyordur.

geceleri büyük ihtimalle yine barlarda falan takılıp içki içiyordur. ha sağlam içiciydi öyle sallanmaz. benle tanıştıktan sonra bırakmıştı. giyimine kuşamına dikkat etmeye başlamıştı. şimdilerde yine diz üstü etekler, barlarda fotoğraflar vs. vs. açıkçası çok da sikinde değilimdir. hayatını zerre kadar da etkilememiş birisiyim. 2 ay sonra muhtemelen unutmuştur. söylediğine göre sevgilisi olmamış benden sonra. gel de inan amk. en uzun ilişkin ne kadardı ki kızım senin? zaten ilişkide mercek görevini üstlenmek dışında pek de bir iş yapmadın. küçük sorunları ne de güzel büyütürdün. hatam vardı evet. tek hatalı ben değildim ama. o kadar da kafası çalışan benden kültürlü insansın. zerre kadar düşünce yeteneğim yok mu? azcık anlamaya çalışsan, özeleştirini yapsan. ooo nerde sende o kafa? prensessin ya hıammına. ulan bana 'değişirsem mutsuz olurum' diyordun, şimdi değişmedin eskisi gibisin çok mu mutlusun? hani çocuklarımız olacaktı? hani sizin eve gelip tavlada babanın eline verecektim(kusura bakma büşra yenilgiye tahammülüm yok). sizin evler yıkılmadan bi gezecektik sizin semti. demek ki sen kendini, bizim sevgimizden daha çok seviyordun. aga sevgi fedakarlıktır, sana daha önce de söyledim. sana son defa ne dediğimi hatırlıyor musun? ''dilerim Allah'tan istediğin gibi bir hayatın olur ve evleneceğin adam benim gibi olmaz, benim gibi sevmez(sevmedik ya amk)''
akla le fabuleux destin d amelie poulain filminin artık kült haline gelmiş repliği yeryüzünde acaba şu an kaç kişi seks yapıyor sorusunu getiren gereksiz soru cümlesidir. ne yapıyorsa yapıyor. nedir yani?!
ilgilendirmeyendir. *
içerde arkadaşıyla dizi izliyor *
yokları oynuyor.
kırmızı tuborg içince daha çok düşünülen soru.
evlilik hazırlıkları yapıyordur muhtemelen benimkisi. *
ne biliyim, belki sıçıyorlardır. ne bok yedikleri belli değil.
zıbarasıca kesin uyuyordur.
çatır çatır siktiriyordur kendini.
götünde pireler uçarak uyuyordur. herkesi kendin gibi gececi mi sanıyorsun be güzelim ya?
kesin çay içiyodur.
git aldat cocugu sonra ayrilsin senden. baska biri olunca gel yok soyle yok boyle. kiymet bileydin denilesidir boyleleri de.
bilmem ne yapıyor şimdi. eski sevgilidir, sevgili olmadığı için istediği her şeyi yapabilir. vay be, ne çabuk değişti.
Hangisinden başlasam diye düşünmeye sevk eden soru kalıbı.
Bana bela okuyordur kesin.
pompadadır.
Asla düşünmek istemediğim bir durumdur

Kız evlendi abiler gece gece ne düşünücem tövbe tövbe.
Içiyordur.