bugün

islam'a göre çok sakıncalı olan durum. Allah yakar.
kardeşler yaramazlık yapar abla terlikle bunları kovalar, kardeşler kendini yatak odasına kilitler, abla da tekmeyle kapıyı kırar, anne de eve gelince de hepsinin ağzına s.....r. bunlar olur en fazla, yani bizde bunlar olurdu. başka şeyler düşünenler sapıksınız. abla kardeş lan bu. hemen tedavi olun!
Ensest pisliklerin hep hayalini kurduğu şey. Bu arada benim gibi bu konuda sakıncalı ve pislikçe olduğunu söyleyenlere ensest aptalın biri kudurmuş sanırım.
Nasıl bir düşüncenin ürünü acaba, çok merak ediyorum?
anne ile yalnız kalmak gibidir.
Abi siz özürlü müsünüz?. Sizin gözünüzde herkes cinsel obje mi abim var kız kardeşim var anam var yengem var hepsi benim ailem kan bağım olsun olmasın..

Neyse umarım senin cocuklarım böyle düşünmez inşallah çünki bu dünyaya fazlaca iğrencsin..
https://m.youtube.com/watch?v=oAQ6_stWfm4
(bkz: My hot sister)
freud'un yahudi ailesinde abla, kardes, anne, baba caprazlama ciftlesiyormus.
basligi acan buyuten hortlatan yahudi de kendi dininden esinlenmis olsa gerek.
nikah düşmeyeceği için haram olmasa da mekruh sayılır.

kaçınmak gerekir.
annemler küçükken her markete falan gideceklerinde “bakın biz gidiyoruz, sakın kavga etmeyin sakin sakin oturun” derlerdi. yoklukları iki dakika olsa bile mutlaka kavga ederdik. halının üzerinde kopmuş, dökülmüş saçlar.
kaçınılması gereken bir durum.
görsel
tehlikeli bir durum.
Tovbeeee günah.
Aile yapısının zedelenmemesi adına,olabildiğince kaçınılması gerekilen bir durumdur.

erkek kardeş ile abla arasında genelde kavga çıkar ve bundan dolayı da ebeveynler zor durumda kalır.o yüzden böyle bir durumda kendinizi odaya kilitleyin daha iyidir.kesinlikle.
aramızdaki bazı ensest ilişki düşkünü yazarların clup diye atladığı pis başlık.