bugün

Benim abim yok. Keşke abim olsaydı.
abim öldü, keşke ölmeseydi.
benim abim 15 gün yaşamış sadece. büyüseydi bana nasıl bir abi olurdu merak ederim hep. ismim de ondan yadigardır.
Abim çok tatlı bi insandır. Benim aynı zamanda en sevdiğim arkadaşımdır.

Ilkokulda da ne zaman benim sınıfıma gelse "sataşan bulaşan, dövülecek insan var mı?" diye sorardı.

Her işime destek olur. Ne zaman "babam bu sefer canımı çıkaracak" desem hemen kaç gel yanıma der. Ne zaman canım sıkılsa bi şekilde rahatlamamı sağlar. aslına bakarsanız babamdan göremediğim desteği pek çok konuda abimden görürüm.

Iyi ki de var, umarım çok çok çok mutlu olur. Mutlu olmayı hak eden tanıdığım nadir insanlardan. Bunu tamamen tarafsız söyleyebilirim.
sussam olmuyor susmazsam olmaz. başka türlü olsa iyiydi.
Bazen o benim degilde ben kendimi onun abisi gibi hissediyorum .. değişik hisler bunlar.
Kendi kafasına göre takılır, bir kardeşi olduğu gerçeğini pek sallamaz. Neredeyse hiçbir şeyimle ilgilenmez. Bu yüzden benim bir abim var demeye dilim varmaz çoğu zaman.
Adamın dibidir dibi. Yaptığı her plan aldığı her şey bana odaklı adamdır abim.
Yok ki.
Capsi hayal edin üşendim.
içler acısıdır. Şaka lan şaka abi mabi yok bam bam bam. *
"Acaba herkesin mi abisi sessiz, sakin, kendi halindedir?" Diye sorup dururum her zaman.
kontrol delisi, komik, dengesiz.
Bir arkadaş bir dost gibidir. Daima arkamda eksiklerimi incitmeden söyleyen hatalarimi duzeltmem için saatlerce yorulmadan konusabilen düştüğüm de elimi tutmayip bana nasil kalkacagimi ogreten Güzel bir insan. Hem kendisi hem huyu güzel ahlaklı canim abim. Umarım bahti da yüzü kadar güzel olur. Bunu bütün ictenligimle isteyebiliyorum dilerim karşıma senin gibi bir adam çıkar.
çok anlaşamam aslında, beraber olduğumuz süreçte birbirimizi yeriz ama çok iyi adamdır.
çok özledim amk..
Çok sohbetimiz yoktur ama sigaram bitince ilkyardim yapan kişidir. Hem de al lan iç aç köpek diyerek. Ha bi defa da azıcık dışarı çık da insan yüzü gör demişti.
Abim adamdır. gördüğüm en delikanlı adamdır. Ne zaman başım sıkışsa hep yardım etti maddi manevi vb. Böyle insan nah gelir dünyaya açık ve net.
görsel

şaka şaka yok öyle bir abi..
O bi şey anlatırken dinlerseniz her dediğini ilk söylediğinde yaparsanız dünyanın en iyi insanıdır
Zevklerimizin uyumu nedeniyle iyi geçiniriz
Birlikte gülmek paha biçilmez eğlencemizdir
Şimdiye kadar bana yaptığı en büyük iyilik eski sevgilimi hayatımdan çıkarmasıdır
O gün anladım abi ne demekmiş
Allah ona abilik vasfını kullanmayı nasip etmesin
Can abim galb .
olsa kesin iyi bilirdim. ki

yok benim abim
yok benim ablam.
sokak yaşantımda bir manevi abim vardı, çok atraksiyona girmiştik zamanında. kendisi dünyaca ünlü bir psikopatolojik olabilirdi ama nihayetinde bir kişide olabilecek her türlü elemental dengesizlik, çakra blokajları, karmik kalıplar ve şifa tertibinde bir velinin görmesi gereken her türlü yalakalık, fitne, fesat, ukalalık, gurur, kibir, küstahlık gibi şeyleri meziyet sanmalıklarına kadar görebileceğim abilerim oldu diyebilirim. biraz kendimi seth'in tecavüzüne uğrayan horus gibi hissetmedim değil, ama seth'in içine tohumumu ekmenin yolunu buldum, marulunu biliyorum...
bilmem hiç görmedim malesef başkalarından gördüm abiliği.!
Boyu iki metre yedi santimdir. Tövbe estağfurullah Allaha bakar gibi bakıyoruz adama.
olsa kesin piçin teki olurdu. çok şükür ki yok.
Keşke olmasaydı kişisidir.

Cidden ailecek daha rahat ederdik, yıllarca çile çekmezdik.
Tek kelimeyle "kılkuyruk" olarak tanımlayabilirim. Ona benzetirler beni, sahiden benziyorsam vay halime.