bugün

ergenlik döneminde bilgisayar başında vakit geçirenleri rahatsız eden misafir çocuktur.
abi am var mı am diye soran çocuğun yanında daha masumdur.
araba yarışı diye korku videoları izlettiğim çocuktur.
kafasına vurulup "de git lan!" denilesi çocuktur. bir de baya yapışır bunlar.
zaman ile orantılı olarak artan bir rahatsızlık verir bu piç.

kurtulmak için açın araba yarışını grafik ayarlarını kökleyin sonuna kadar takıla takıla oynasın bi 5 dakika.

sıkılıp bırakacaktır.
az önce sordu ya la tesadüf başlığın bu kadarı... gelmişim ales den kafa bir dünya ama kıramadım canavarı hatta şimdi sesleniyorum : "gel la oyna var" ben de bırakayım gence bilgisayarı..şimdi yanımda ne yazıyorum diye bana bakıyor, çakal seni.(dedim, çakal diye)
bir de annesinin gelip 'abisi senin bilgisayarında oyun var mı? varsa oynasın biraz' versiyonu vardır. çocuk bu sırada kenarda piç piç sırıtır birazdan oyun oynamanın heyecanı ile. tek gelen versiyonuna ise 'git lan burdan' denilip odadan kovulur.
"var ama oyun açılmıyor be abim" şeklinde cevap vererek başımdan savdığım çocuktur.
araba daha hızlı gitsin diye klavyedeki üst ok tuşuna abanan ergendir, maldır. aman bunlara emanet etmeyin bilgisayarınızı.
kayıtlı oyunu silerek insanı çileden çıkartması içten bile değildir.
sakin olunması gereken çocuktur.
var lan gel denilip sevindirilmesi gereken çocuk. zaten 5 10 dakikaya sıkılır o. yok deseydiniz meseleyi uzatırdı.*
ergenlik dönemimde ağzının üzerine vurmamak için kendimi zor tuttuğum misafir çocuğudur. maç var mı maç da diyeni vardı.
balkondan aşağı atıp üzülmediğim çocuktur.
(bkz: bu çocuk olmamış) çocuğudur.
ben bi tek seni seviyorum askimsin sen valla bak gel opeyim muaaahhh hadi neyse telefonunu verde azcik subway surf oynayayim boyle diyen misafir cocuguda var .