bugün

Merak edilen görüntülerdir izlenip yorum yapılmalıdır.
şey, şeyine, şeyini kelimelerinin en çok kullanıldığı görüntülerdir.

kürtlerin akp ye neden oy verdiği anlaşılmış oldu.

apo olmadan akp bir hiç.

bir mimar gibi bağlamış hepsini adam dediğini yapıyor.
kısa özeti şudur:
kürtler benim oyuncağım, ben ne dersem onu yaparlar.
bende sizin oyuncağınızım, ne derseniz onu yaparım.

bir şerefsizin ırkını pazarlama görüntüleridir. yazık.
bir baştan bir sonran belli bölümler kesilerek verilmek yerine baştan sona tek bir tapete yayınlansa daha anlaşılır olacağını düşünülen görüntülerdir. apo'nun naorobi'de polise teslim ettirildikten sonra ''göreve hazırım'' dediği düşünülürse bu görüntüler şaşırtmamıştır. ancak türk - kürt savaşının da bir yerde son bulması elzemdir. kürtlerin hakkı verilsin aracılar aradan çıkarılsın.
sözlüğün yaş ortalamasının 20'lerde olduğunu farzederek bir hatıramı nakledeyim. öncelikle şunu ifade edeyim doksanların ilk yarısında apo'nun bu tür röportajları tv'lerde yayınlanırdı.genelde de yine aynı şekilde kesilerek, konunun siyakı sibakı anlaşılmaz şekilde verilirdi.apo, zaten mao gibi konuşmasını anlaşılmaz kılarak kendine esrarengiz süsü vermeye çalışan bir tip. o meşhur kadın militanlara bir oda içinde sarkıntılık da ifade eden laflar söyleyerek bir yandan selpak mendille ağzını,burnunu defalarca sildiği görüntüleri bir özel kanal yayınlamıştı.zannedersem bir terörist sığınağında bulunmuş görüntülerdi. ben de o esnada devlet öğrenci yurdunun kantininde bunu izliyordum. kürtler şöyle hayvan gibidir, ben onları şöyle ettim kabilinden laflar. bir arkadaş kantinde çalışan elemanla samimiymiş,önceden onun bana pkk yanlısı olduğunu söylemişti. görüntüleri izlerken şöyle bir baktım. kola şişesinin altına benzeyen gözlükleriyle,ağzını bir karış açmış hayran hayran ekrana bakıyordu.uzun lafın kısası bu görüntüler kürtçülere 3 dk'lık bir tapınma ziyafeti sunmaktan başka bir işe yaramaz.apo'nun ne olduğunu anlamak için de kendi ifadelerine ihtiyaç yok.hoş ne dediği de anlaşılmıyor ya. ama belki akp internet haberleşmesi üzerinde 3. dünya ülkelerindekine benzer sansürünü böyle devam ettirirse bu apo'yu nahoş hallerde gördüğümüz son görüntüler olabilir.
Zaten ortada olan gerçektir. Bir şey değiştecek mi? Sanmıyorum.
Video dan anlaşılan ben görevimin başındayım, gereken neyse yapıyorum.Ölen ölmüş şey edilen edilmiş umrum da değil.Helal olsun ne diyelim .
anlamsız ve gayesiz cümleler kurmayı bilgelik nişanesi olarak kullanmayı tercih etmiş olan öcalanın diğer görüntüleri gibi bu da komik ve saçma.. daha komik ve daha saçma olanı ise, bunu dünyanın en çelişkili solcusu olan doğu perinçek'in adamlarının servis etmiş olması ve fethulah lanetlisinin avrupa ilişkilerini yürüten mahmut müftigil adlı küçük şeytanın, imralıyı tasfiye ederecez cümlesini işittikten birkaç gün sonra internete düşmesidir.
lan bu adam uçağa ilk bindirildiğinde benim de annem de türk sizin için her şeyi yapıyorum diyordu zaten.

niye şaşırdınız bu kadar?

bu orospu çocuğunu bugünbu kadar konuşacak getiren akp oldu.
http://www.odatv.com/vid_video.php?id=8CG58

ikincisi yayınlanmıştır.