bugün

insanlık görevidir.
orospu çocuklarını üzer.
prensip olarak oçlara saygı duymuyorum. sorry.

edit: oçları sevenler derneği eksiledi.
insan olmayan birine saygi gostermemektir, tamamen dogal.
--spoiler--
prensip olarak oçlara saygı duymuyorum. sorry.
--spoiler--

daha ne dememizi bekliyorsunuz. hadi şimdi siktirip gidiniz.
saygı karşılıklıdır apo bana saygı gösteriyor mu? hayır. gösterseydi benim can güvenliğimi tehlikeye atacak oluşumlar kurmazdı. o zaman ben de ona saygı değil nefret gösteriyorum
olması gereken harekettir.
faşistçe değil tam tersine kürt milliyetçisi-bebek çocuk-günahsız insanların katili olan bir yaratığa saygı göstermemektir.
Abdullah Öcalana saygı= hitlere saygı .
Yıllardır solcu oldugunu sanip aslinda kürt milliyetciliginden öteye gitmemis bir avuç insanin baskanim baskanim diye baslarina tac ettigi okudugu yedigi ictigi topragina, bölücü eylemlerle liderlik yaptigini sanan lider diye anilan, dagda bile bir baltaya sap olamamis, simdilerde hapisane dedigimiz otelde daglarda suremedigi sefayi suren, sayginliga ancak 40bin sehit annesinin tukuruguyle yikandiktan sonra erisebilecek sahsiyettir kendileri. zira hak elde etmek silah kusanmakla degil istemekle olur, liderlik öldürmekle, orgutlenip terörist hareketlerle hele coluk cocuk demeden köyünden yurdundan edip eşkiyalikla haracla ihanetle olmaz. zazayim ama kic yirtip daga firlamadim ana dilde egitimmis davaniz buysa bosaltin universiteleri bizim ana dilimiz bu gardas diyorum.
doğru olandır.

çünkü yaşadığım ülkeyi bölmeye çalışan bir köpeğe saygı duymam.

haa bunun gibileri de beslemek istiyorsanız kapınızın önüne bir tas süt koyun yeter.