bugün

tuncay güney'e ait belgelerin içinden çıkmış fotoğraftır. gerçek bir fotoğrafsa karanlık ilişkiler üzerine dah uzun süre konuşulacaktır.

görsel
(bkz: dostluk macı)

an itibariyle iddaa çatlı ya 1.30, öcalan a 3.50, beraberliğe 2.70 vermektedir. kişisel tahminim 2.5 üst...
türkiye'de pek çok terör olayının perde arkasını aydınlatabilecek fotoğraf ve iddia.
tamamen tarafsız bakıyorum ve ben bu fotoğrafların fotomontaj olduğuna inanmıyorum. kabak gibi ortada gerçek oldukları. mesela çatlı'nın formasına bakarsanız hiçbir usta elin bir vücuda böylesine gerçekçi montaj yapabileceğine inanmıyorum. kaldı ki apo piçi de kambura yatayım derken domalıvermiş, olan olmuştur. yalnız biraz düşündüm de çatlı acaba örgütteki üst düzey yöneticilerin arasıına sızmış ve onlarla top oynayacak kadar yakınlaşmış olabilir miydi? bu ''top sekret'' belge çok şey değiştirecek gibi. hadi hayırlısı.*
kalede abdullah gül olursa izlenebilecek bir eylemdir. noter abdullah ın atılan tüm topları içeri alması kuvvetle muhtemeldir. iki tarafında da kalbi kırılmasındır. tarihi fırsat olarak görülesidir. *
abdullah öcalan galatasaray, abdullah çatlı ise fenerbahçe forması içerisinde imajine edilmiş yarımakıllılar tarafından. yarımakıllı da değil, andaval diyelim biz...

birilerinin imajinasyonu bir tarafa bırakırsak gerçek dünyada abdullah öcalan global bir liderken, abdullah çatlı'nın lokal ayakcocuğu oluşu da koinsidans mıdır nedir, ama fotoşopar niyet tabii ki kötü...

abdullah öcalan 10 atar, gol kralı olur... iddaa oranları dengelemek için çatlı'ya handikap verir, o derece.
http://www.haber3.com/news_detail.php?id=479278 bu haberdeki fotoğraflarla gündeme gelmiş olaydır.fotomontaj olduğu iddiaları var.
abdullah çatlı ve gibilerini haklı olarak belli bi yere yerleştiremeyen türk toplumun şaşırdığı haber.bu adam eskiden kahramandı, yıllar sonra gündem değiştikçe kendi çıkarlarına çalışmaya başyan derin devlet görevlisi oldu,şimdi ise vatan haini.bakalım ilerde ne olarak sunulacak önümüze? ayrıca bu fotoğrafın tamamının yayınlanmadığını düşünüyorum,belki kalede de yeşil vardır.
resim montaj mıdır? foto montaj mıdır? bilinmez ama. orda ki iki futbolcu arasında montaj olduğu kesin.
"anca birbirlerinin toplarıyla oynarlar" diye düşündüren iddaa.
(bkz: adam geçer apo geçmez)
suni gündem yaratmaya yönelik piyasaya sunulmuş ama istenilen etkiyi yapamamış bir resimdir. istenilen etki elde edilememesine rağmen haklın tepkisizliği, muhalefetimizin ezikliği ile mayın yasası adı altında topraklar verilmiştir. vatana millete hayırlı olsun.
ahahaha ulan sikicem ya. milleti ne kadar salak yerine koyuyorlar, nasıl da hafife alıyorlar. "bahsi geçen fotoğrafların fotomantaj olup olmadığı araştırılıyor" ibaresi var kimi yerlerde. hayır haberi yapanın kendisi baksa fotoğrafların sikimsonik çalışmalar olduğunu görecek zaten ama yok, olaya ciddiyet katacak ya ilgilenmiyor o yüzden.

çok mu zeki olmak gerekiyor bu görülenlerin düzmece olduğunu anlamak için? teknik bilgi mi şart? biraz dikkatli bakın amına koyyim, birazcık inceleyin. hemen komplo teorileri hazır. vay efendimi dilleyeyim çatlı'nın ne olduğu zaten belliymiş, yok neymiş apo'yu top diye kaleye sokarmış. oturup ciddi ciddi analiz edenler de var ki onların beynini sikeyim, oksijen israfı hepsi. türkiye'de pek çok terör eylemini aydınlatabilir diyorlar lan. olm hezeyanlarda mısınız anlamıyorum ki. beyniniz mi köreldi hepinizin?

bu fotoğraflar türk milletine küfürdür aslında. yerler umuduyla yapıldıkları için, o umudu taşımaları sağlandığı için.

yazık.
(bkz: gol olur)
malum resimde ortada bir top olmamasından ikisininde top olarak kullanıldığını düşündüğüm hadisedir. zaten normalde de olabilecekleri tek şey bu değil midir?
fotomontaj olduğu aşikâr olan bir fotoğrafa dayandırılarak ortaya atılmış iddia.
abdullah öcalanın yuvarlanmasıyla gerçekleşebilecek eylem.
(bkz: orta kafa gol)
doğruysa şayet, renkli kişilikmiş bu çatlı.

internet forumlarında bir arkadaş 90'ların ortasında ahmet kaya ile çatlı'yı ankara'da çay bahçesinde gördüğünü iddaa etmişti.
abdullah çatlı apoyla top oynamaz, apoyla top diye oynar.
sözde zıt görüşlü olan iki caninin yaptığı maçtır.şaşırtmamıştır,bu fotoğraftaki olaydan yıllar sonra bu canilerin silahsız temsilcileri dtp ve mhp milletvekilleri el sıkışmışlardır.yani ilk başta şaşırtıcı gözükse de beni şaşırtmamıştır.
aynı sistemin parçası olan insanlar olduklarını bildiğim halde bu fotoya pek inanasım gelmedi. üstelik fotomıntajda artık çığır açılmış bir durumdayken.

kim bilir belkide gerçekte vardır böyle bir durum.
http://www.sabah.com.tr/f...albumid=39505&page=27 fotoğrafın ilk yayınlandığı ve montaj olduğunun açıklandığı 2009 yılından 3 sene sonra sabah gazetesinin, yeni ve gerçek bir habermiş gibi, son dakika haberleri içinde yayınlanmıştır. habercilik anlayışlarının açık göstergesidir.
ne kadar büyük bir tedadüf ki bu fotograf sabah gazetesinde çıktı.

(bkz: akp nin yayın organı)

(bkz: damat hazretlerinin gazetesi)
gerçek fotoğrafon ortaya çıkması ile fotonun sahte olduğu anlaşılmıştır. buna rağmen bir çok sözlükcü arkadaş hala iddiaların gerçekliğiyle alakalı yorumlar yapabilir. bir camiaya kızgınlığın yahut nefretin insana nelerin yaptırabileceğinin kanıtını taşımaktadır.