1. 1.
  saadet partisi milletvekili adayıdır. ben ömrüm boyunca çok az vekil adayına 'millet'vekili adayı, çok az vekile 'millet'vekili dedim. bu güzel beyefendi, milletvekili olmayı sonuna kadar hak ediyor, umarım da olur. ve umarım, bu güzel beyefendi, akp'nin kendisini, kendi potasında eritmesine müsaade etmez. zira seçkinlerin dolaşımı kuramı gereği -ki akp bunu numan kurtulmuş, süleyman soylu vb. isimlerle tasdik etmiştir- sayın sevim'in akp'den davet alma ihtimali çok yüksek.
  3 ... the adamin biri
 2. 2.
  (bkz: bu seçim ah alanlarla ahı olanlar arasındadır)
  1 ... rumeli71
 3. 3.
  dehşetli bir konuşma ile sosyal medyayı sallamaktadır. medyanın ambargosunu sosyal medya aracılığı ile delen saadet partisinin istanbul il başkanı ve istanbul 3. bölge milletvekili adayı abdullah sevim şöyle konuştu:

  'Unutmayın kardeşlerim. Bu seçim 40 yıllık esnaf dükkanını kapatmak zorunda kalan Ali amca ile paradan para kazanan rantiyeciler arasındadır. Bu seçim şeker fabrikalarını satanla, nolur satmayın diye mücadele edenler arasındadır. Bu seçim çocuğu üşümesin diye saç kurutma makinesini açıp çocuğuna veren sonra da yan odada intihar eden Emine Akçay kardeşim ile yandaşlara kömür dağıtanlar arasında olacaktır. Bu seçim bir türlü atanamadığı için intihar eden Merve Çavdar kardeşim ile devletin imkanlarını sömürenler arasında olacaktır. Bu seçim köy yolu kapalı olduğundan oğlunu hastaneye yetiştiremeyen ve cansız bedenini 16 kilometre taşıyan Muharrem Taş kardeşim ile aya dört geliş dört gidiş yol yapma soytarılığını dile getiren taş yürekliler arasında olacaktır. Bu seçim üç yüzü aşkın emekçi maden işçisi arkadaşına mezar olan, Soma Madeni'nden çıkarıldığında sedyeye binerken "çizmelerimi çıkarayım mı?" diye söyleyen Murat Yalçın kardeşim ile "böyle ölümler bu işin tabiatında var" diyen kibir kulelerinde oturan beyefendiler arasındadır. Bu seçim mazlumla zalimin, bu seçim ahı olanlarla ah alanların, bu seçim suskun ile sesi çok çıkanların, bu seçim Allah'a kul gayrında hür olanlarla; güce, makama, şöhrete tapanların seçimi olacaktır.'

  dinlemek için: https://twitter.com/milli...tatus/1006118633729380352
  2 ... neferi ceysu muhammed
 4. 4.
  saadet partisi'nin istanbul 1. bölge 1. sıra milletvekili adayı. bugün 13 haziran 2018'de türkiye saati ile 18:00'da halk tv'de konuşacakmış.
  1 ... allah in bir kulu
 5. 5.
  https://twitter.com/drabd.../1005576360948109312?s=09

  Şu efsane konuşmanın sahibi.
  1 ... we did it
 6. 6.
  arkadaş 'komünist manifesto' okunuyor hissine kapıldım.

  saadet partisinin insanları inşallah haramzadelere değil ibadetlerini özgürce yapacakları -modern toplumun davamı için oy verirler.

  soma'da ölenler için akp'ye ve liderine oy yok.................. !
  3 -1 ... baris hemen simdi
 7. 7.
  Az önce denk geldim. Etkilendim. Güzel konuşmaydı.
  1 ... hope the best
 8. 8.
  adam gibi adam.
  1 ... birinsan75