1. 1.
  tekstil mühendisliğinde görev yapan iyi bir hocadır.
  1 -4 ... caadaloz
 2. 2.
  tekstil mühendisliği ana bilim dalı başkanı* olan profösör.aynı zamanda birinci sınıflarda genel kimya ve tekstil kimyası derslerine girer.teknolojiyi kullanmayı ve kullandırtmayı çok sever keza bir çok ödevi internetten bulup mail yoluyla hocaya ulaştırmak gerekir.
  2 ... lafazan
 3. 3.
  laptop hastası tekstil muhendisligi ogretim uyesidir. derslerinde ogrencilerine sunum yaptırmayı cok sever, eger sizden* once laptoplu bir grup sunum yaptıysa hemen atlayın, cunku sizin sunumunuz sırasında hoca, onceki grubun laptop unu alıp kurcalıycaktır ve sizi dinlemeyecektir, siz de sunum sırasında sınıfa rahatca fıkra anlatabilirsiniz*...
  1 ... sazan
 4. 4.
  garip bir ders anlatış şekli olan, tekstil kimyası profesörüdür.
  amfide tepegöze asetat kağıtlarını onar saniyeyle arayla koyar. herkese "oğlum sen nerelisin" "nereden geldin" gibi sorular sorar. ders bu şekilde akar. sakallı bir şekilde odasına gelenlerle konuşmaz, tıraş olmalarını söyler, hatta sakallo olanların ödevlerini bile kabul etmeyebilir. dersini geçmek şans işidir, bir kerede takıntısız geçenler olduğu gibi üçüncü seferde bile zar zor geçenler vardır.
  ... pezzo-soprano
 5. 5.
  elektronik mühendisliği hocalarından halil yeşilçimene hitap şeklini duyduğumda kendisine bir anda saygı duymaya başladığım yüce insan, öyle ki kendisinin halil telafuzu hoaeleeel şeklinde olmuştur.
  ... nebilemben
 6. 6.
  fotokopi şeklindeki 2 kağıdın birine 25 öbürüne 75 veren, kağıt okumayan sürmeneli prof.
  -1 ... stewie
 7. 7.
  öğrencileri yalan yere derslerinden bırakan hocadır. *. ayrıca vizesi %10, sunum ödevi %40 etkili. bi acayip adam işte!
  ... goruntuvarsesyok
 8. 8.
  sağı solu belli olmayan birgün yüzünüze gülen ertesi gün odasından sizi defetmeye çalışan,sorduğunuz sorulara tuhaf ve felsefe kokan cevaplar veren,sınıfta ukalalık olsun diye soru sormaya çalışan öğrenci zihniyetini anında yerin dibine sokan,öğrenci dostu olduğu tartışılmayan hoca.evet vize ve ödev konusundaki tutarsızlık var ama ödeve çok ağırlık verceğini söyleyen ve sınav öncesi tam takır soruları söyleyen başka hoca var mı koskoca fakültede.
  1 ... caadaloz
 9. 9.
  gorunce kebap lokantasi sanilan isim.
  1 -1 ... selmagezinir
 10. 10.
  kapısının önünde çaylak öğrencileri felç eden tabela "ABD başkanı"(ana bilim dalı başkanı).
  1 ... caadaloz