bugün

görsel
Bir şey var amk, burnu mu desem dudağı mı desem gözü mü... işte o şey geldi yine tipini s*ktiğim dedirtiyor. Nedenini bulamadım ama.
Umarım feyksindir ya...
Estetik operasyonlar sonucu yüz kaslarını kaybettiği için konuşamayan ve hatta hiçbir mimiği olmayan bu engelli arkadaşımızla dalga geçenler iğrençsiniz!! Sizin de başınıza gelebilir komik değil bence.
Özür dileyerek söylüyorum ama tam bir zekasız gibi gözüküyor.

Bunu hakaret olarak söylemiyorum cidden öyle görünüyor. Buraya görsel atmasıyla da bu düşüncemi desteklemiş oldu.

Allah yardım etsin.
Genç kızlarımız ailelerinden yeterli ilgiyi göremiyorlar ya da fazla ilgi görüp dünyanın en mükemmel varlığı gibi yetiştiriliyorlar.
Tabi ilgi bağımlılığı esrar bağımlılığı gibi bir şey sürekli o istek bağımlılık oluyor insanların içinde. American beauty diye bir filmde kızımızın çok güzel bir sözü var.
-beni düşünerek mastürbasyon yapmaları hoşuma gidiyor.
görsel
internetten fotoğraf araklayıp milleti kandırmaya çalışan harun abi. kendini buna inandırıyorsa sıkıntı büyük.
görsel
sütyensiz sözlük yazarı. ilk kez görüyorum. yakında ilgi odağı olur.
Meme göstermek için çabalanmasa gerçekten güzel görünen bir vücuda sahip yazar. Ama bu açıdan tövbe bismillah bir görüntüsü var.
Güzel kızdır vesselam. Ama yalnız bence yoksa neden burada zaman geçirsin.
Counter strike 1.6da çalım manyağı yaptığım yazar. Kendini geliştir gel aslanım.
Aptal sarışın kezo.
Kadın değil bence ya. çok erkek gibi bakıyor.