bugün

görsel

Sikerler sigarayı.
2-3 lira için yanlış işler kovalayan timdir. Marlboro Touch mavi varken başka sigara aramaya lüzum yok.
Ince filtre Davidoff tarafımca denenmiştir. Paketi 9 tl dir. Tavsiye ederim.
sigara içmiyorum kafa rahat.
Geberip gidecek timdir.

Olm ne olduğu belli olmayan şeyleri içmeyin lan.
görsel
görsel
görsel
görsel

(bkz: pine deep brown)
Fiyat = 9 tl

pine deep brown olanı denedim. duman az geliyor ve diğer sigaralara göre uzun sürüyor. saman gibi. sarmayı anımsatıyor ve hafiften boğaza vurumu mevcut. eminönündeki kürtlerin kaçak sigara tezgahındaki sigaralardan farkı yok. koku olarak canpare, biskrem kokusu var ama bu aromalar tadında mevcut değil.

normalde camel black içen birisiyim. ona göre karbonmonoksit 0,1 eksik. kesme konusunda uzaktan yakından alakası yok. kesmiyor. tavsiye etmiyorum.

edit : cepte tek dal olarak kalıp vernel tadı sinmiş sigara tadı mevcut. hafiften de ucuz puro tadı var.

Editli özet : almayın.
20 sene içtikten sonra sigarayı bırakmış biri olarak bu başlıkta yazan enayilere gülüyorum. level atladım lan ben! siz de benim tarafıma geçin ve bu başlıkta birlikte gülelim enayilere.
this kırmızı fena değil.
ahahah çok yararlı başlık.

reZ.

siz deneyin en iyisini yazın ben en iyisini alacağım.
Davidoff falan var. içiliyor o.

Maliyeten kazanıyorlardır. Kartonu 50 den alıp tanesini 10 dan satsa. iyi para.
Davidoff iyidir aga.
Ne idüğü belirsiz sigaralar olması ve yandaki içerik miktarı tablosuna tek tek bakamayacağımız için kurmayı düşündüğüm, aydınlanma ve aydınlatma timidir.

Tek tek deneyip masraf yapmaktansa herkes birer paket farklı çeşitlerden alsın deneyelim. Deneyenler de varsa aşağıda fiyat, içim güzelliği, aroması, zifiri vs hakkında bilgi versin. Başlık açarak zehirlenmenize katkıda bulunmak istemem. Olur da alırsak buraya yazalım.

Ben pine deep brown Olanı deneyeceğim ve aktaracağım.