bugün

matematik kitapları ve bilimum matematik sorularının bazılarında görmeye alıştığımız araçtır, doktordandır,orijinaldir,kazasızdır.

bide bunun kankası vardır...

(bkz: havuz problemleri)
her daim tekerini patlatmak istedigim arac olmustur kendisi. hele bi de bu aracin oyle garip versiyonlari vardi ki, bazisi b sehrine gittikten sonra tekrar a sehrine donup, sonra bi daha b'ye gidip oradan c'ye yol aliyordu. bak bak manyaga bak.

turkiye'de hangi manyak ayni yolu gereksiz yere 2 kere alir lan? azicik gercekci soru sorsaniza koduklarim. omrumuzu tukettiniz bunlarla yillarca lan adi herifler.
kafa siken öss soru kalıplarından.
benzinini ösym'nin verdiği benzin fişleriyle alan araçtır. bir nevi, beleştir benzini.
şarampole uçması istenilen ne idüğü belirsiz araç.
binlerce öğrencinin kabusu haline gelmiş araçtır, yahu kardeşim otur oturduğun yerde ne gerek var a dan b ye git, ordan c ye git sonra oraya dön buraya dön sonra uğraştır milleti ne kadar benzin harcadım kaç km gittim.
Öğrencilerin öğrenim hayatını söndüren bir araçtır.
genelde kazık matematik sorularında geçen, soruyu çözemeyince inşallah b şehrinden a şehrine giden araçla çarpışırsın diye dua ettiğim araçtır.
hızını düşüremeyen ya da yükseltemeyen araç.
hiç kaza yapmaz bu araç ! allahıma dualar ediyorum a şehrinden b şehrine kadar takla attır şu araca be, hiç mi lastiği falan patlamaz arkadaş. hem bok mu var b şehrinde bu araç hep oraya gidiyor .
öyle bir araçtır ki bu, bazı problemlerde yoldaki sürtünme göz ardı bile edilir.
b şehrine ulaşamayıp taklalar ata ata kaza geçiresice araçtır. onun yüzünden bu kafa az patlamamıştır..
benzini bitesice araçtır. x : v.t *
orta okula giden komşu çocuğuna sordum dostlar, hala gidiyormuş bu araç. vay anasını.
şoförünün b şehrinde bir yavuklusu olduğuna artık kesin gözü ile baktığımız araçtır. bu ne ya bi araç hep mi a dan b ye gider. bi çık k ya git ordan vur g ye z ye şehir mi yok memlekette dedirtir. ama inatla b ye gider durur. yanlış söyledim durmaz esasında boyna gider.
senelerdir hiçbir çevirmede yakalanamamış araçtır. dünyayı dolaştılar lan soru ayağına.
çok düşündüm neden a şehrinden b şehrinede a şehrinden e şehrine e şehrinden k şehrine falan degil?
git git bitmez bir yolu olan araçtır. (bkz: uzun yol şarkıları)
hala varamamış araçtır. * ayrıca benzer versiyonu da hala dolmayan havuzdur. gençliğimi çürütmüştür. *
b şehrinden a şehrine giden araçla kesişicek olan araçtır.
bitmek bilmeyen bir yolun yolcusudur.
benzin fiyatlarından haberi olmayan araçtır.
türk eğitim sisteminin biricik arabasıdır.
vakit sigorta tarafından sigortalı olandır kanımca. *
her defasında benden önce birin b şehrine ulaştırdığı araç.