ya renkli kardeş, 30 yıldır biz bunları size anlatırken birkaç senede bir araya şampiyonluk sıkıştırıyorsunuz diye sesiniz çıkmıyordu. alın bakalım federasyon, hakem, basın, şike vs her yerdeler. size bir yapılanmayı hatırlatıyor mu?...

süper kupa yayıncısı a spor ekranlarında ali koç’a yönelik söylenen sözler fenerbahçelileri kızdırdı:

ali koç adalet sadece benim için olsun istiyor. hakemler bana çalışsın, tff bana çalışsın, medya ve tüm kurullar bana çalışsın. böyle olmaz.

https://twitter.com/yirmi...YjDXZTEFPhVB_8yg&s=19
memleketi tr*bzon, rengi turuncu vişne olan beyin fakiri bir iktidar yalaması medya maymununun sarf ettiği boş beleş sözler. fenerbahçe hepinize sezon sonu coşkuyu verecek merak etmeyin.
görsel
hakkında yapılan yorumları göremiyorum o yüzden çıkarım yapacağım. yorumları görememem ali koç hakkında yapılan bir eleştiriyi, abartılı fenerbahçe sevgisi taşıyıp fenerbahçe hakkında özeleştiride bulunmayan kişilerin kabul etmediğini gösteriyor. bu yüzden abartılarak aktarıldığını düşünüyorum.
aşırı fenerbahçe sevgisinden ötürü olduğundan ağır algılanıp gösterilmiş eleştiri cümleleridir.