bugün

--spoiler--
Sebebini bilmesem de seni çok seviyor ve özlüyorum.
Yağmur yağıyor, Ama bu yağmur kalbimin sana duyduğu ateşi söndüremiyor.
Bir evi bir saat gözlersen röntgenci damgası yersin, Bunu senin için tam iki kez yaptım. Haydi, rüyalarımda beni takip etmeyi bırak. Seninle birlikte olmak, gecelerin gündüze dönmesi gibi. Şimdi artık gözlerim kapalıyken de görebileceğime inanıyorum ..
--spoiler--
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
bana resmen acı çektirmiş film görsel

ağlamayı geçtim canım yandı, filmi bitirdikten sonra dayak yemiş gibi oldum. tabi bunda duygusal mizacımın payı büyük, gözlerim çok çabuk doluyor.

filmi hyun bin isimli yeppuda varlık için izlemeye başlamıştım, ama beklentilerimin üzerinde çıktı. arşivime layik bir film olduğunu kanıtladı, berbat alt yazısına rağmen keyifle izledim.

özellikle iki sahnede çok kötü oldum
görsel
görsel
başrollerini hyun bin ve lee yeon hee'nin paylaştığı dramatik film.beklentikleri çok yüksek tutmadan izlenildiğinde keyifli vakit geçirtebilecek olan kore filmi.
--spoiler--
Ağlatmak için yapılmış Kore filmlerinden biri daha. Hastalıkla ilgili, tam bulmuşken sevdiceği ayrılmak zorunda olunan filmler yapmasın artık Koreliler. Yazık bize. Diğer filmlere göre biraz yavan gelse de Kore sineması sevenler için sade, masumane, iç ısıtan türden bir film olmuş. Zira ilgi duymayanların vasat olarak nitelendirmesi çok doğal.

Kang Jae-kyung 'un kapsüller içinde Choi Eun-hwan için yazdığı ve her gün bir doz al dediği ama Choi Eun-hwan'ın hepsini okuduktan sonra "ben sana demedim mi doz aşımı yapmak yok" deyip sarılıp ağladığı sahne pek hoştu.
--spoiler--
başrolünde secret garden ın yıldızı hyun bin in oynadığı 2006 yapımı kore dram filmi. kısaca konusu:

--spoiler--
18 yaşındaki jae kyung vefat eden zengin büyükbabasının tek varisi, şımarık ve zengin bir gençtir. ancak büyükbabasının servetine sahip olmak için kırsal bir alandaki okuldan mezun olması gerekmektedir. uyum sorunu çeken jae kyung daha sonradan hayatının aşkını orada bulur. ama bu aşk çok uzun ömürlü olmayacaktır.
--spoiler--

film bitti ben hala ağlıyorum. resmen geberdim ağlamaktan. peçete yetmedi, rulo tuvalet kağıdını aldım. burnum aşındı silmekten. ne biçim filmdi lan bu. hele kızın annesiyle diyaloğunda annemi özledim diye ağladım. sonu zaten çok çok fenaydı. kız hep ilk kar yağdığında ölmek istiyordu ki çocuğun aldığı çorapları giyebilsin. sevdiğinin omuzunda ayağında çoraplarla yağan ilk karın altında...yok çok fena oldum devam edemeyeceğim. klavyeyi zor görüyorum göz yaşlarından. sırf hyun bin var diye izlemiştim. hayatımda izlediğim en iyi ikinci aşk filmiyle tanıştım. bu herif hep ağlatıyor zate. secret garden'da da bol bol ağlamıştım sayesinde.