bugün

internet sitelerinde tramvay'ın çalışma saatlerini dahi yazmayan saçmasapan firma.
bize verdiği akıllı kartı satarken kandıran firma. kartı verirken "verdiğiniz bu 8 tl kart ücretini ilerde depozito olarak otobüs binişlerinde kullanacaksınız" tamam kullandık, ama her ay bozulan kart sayesinde (her defasında 10) 80 tl ücret verdim yeniletmek için. bu nedir demeyeceğim çünkü öğrenciyim desem beni herkes anlar biliyorum.

dipnot:
Tişekürler a kent, tenhada karşıma çıkma.
ilk çıktığında kart olarak aldığım sonra mobile çevirdiğim, bir ara 10 tl me çöken, anlamsız ücretler karşılığında bizi taşımasında bindiğimiz dolmuş, otobüs ve tramvaylarda bulunan, antalya ulaşımında para emen bir yüz karasıdır. Araba olunca o alete yanaşmak hiç içimden gelmiyor. 5 tl fazla olsun onsuz olsun.
Saçma sapan sistemi yüzünden vize yenileme işlemlerinde ekran görüntüsü dahi alamıyorsunuz ve geçen süre boyunca indirimli tarife yerine normal tarifeden kullanmak zorunda kalıyorsunuz. sistemde sıkıntı varsa gerekli belgeyi mail atın diyorlar, aynı maili defalarca atsanız bile yinede işleme koymuyorlar.

kısacası türk standartlarında bir işletme.
Lise bittiğinden bu yana kullanmadığım kart. 2 tl 2 tl giriyor 3 senedir ama iş inada bindi.
güncel Önemli Başlıklar