bugün

kastlaşmanın ülkenin her yanına sıçradığının belirtisi olan mesnetsiz itham. abim anlatırdı, askerde devrecilik filan diye. 3-5 gün önce gelen asker, sonra geleni eziyor, derdi çok aptalca gelmişti bana. aynı bu başlığı okuduğum andaki gibi.
akla bir atasözü getirir:

erken öten horozun kafayı keserler.

kuvvetli kalem mi? sadece benim bin küsür yazıma bakman yeterli. 1'den 9'uncu nesle kadarki tüm eksikleri gideriyor olduğumu farkedeceksin.

hatta bi de, benzemez kimse bana, tavrıma hayran olayım bile diyebilirim yani.

narsizm rullaz.
doğru olsa bile bunu teşhis edenin gece gece aşağılık kompleksine girmediğini düşündürtemez.
öyle değil mi sayın yazar oturdun ve bunları düşündün sonra içinde tutamadın ne kadar kamufle etsen de satırlarından haset fışkırıyor.
not: tanrı içinde hasetle yaşayan insanları 9. nesillerden sakınsın.
öldükten sonra kıymetleri anlaşılacak yazarlar çıkacaktır elbette.
(bkz: tam35izmir). çıkmış işte lan nasıl çıkmamış.
pire için yorgan yakılmaması gerektiği sözünü akıllara getirir.
(bkz: ice tea mango)
(bkz: kobayashi)
Bence sozlugun gelismede yeni etkilesimlere acik oldugunun haberleridir. Tabiki eski nesiller istemeyecekyir fakat bu degisim kacinilmaz olmustur.
ön yargılı, gereksiz genellemeli, dolayısıyla yanlış bir önermedir.
(bkz: üzüldüm ama)
(bkz: bırak onu gülcan biz dokuzuncu nesiliz)
he bok dıyıp geçıyoruz.
Kendi yazarligimla katildigim onerme. Hani marjinal bizdik a dostlar?
(bkz: )genelleme sıçmak
önceki nesillerden de çok iyi yazar çıktığını düşünmemekteyim. açılan başlıkların çoğunun cinsel içerikli, kızları aşağılayan tarzda olduğunu görmekteyiz. en azından saygımız var, dokuzuncu nesil bir yazar olarak nerede duracağımı bildiğimi düşünmekteyim.
(bkz: dokuzuncu nesillerle sözlüğe kalite geldi gerçeği)

ayrıca da

(bkz: sie amk)
kale alınmaması gereken bir yazar zırvası.