bugün

"dokuz bin üç yüz otuz üç" diye okunur.
(bkz: avea kontör yükleme servisi)
3 e bölünür, 9332 den sonra 9334 den önce gelir.
an itibariyle çökmüş olan avea servisi.
dakika basi arayan yuzsuz numara. yahu mesgule atiyorum, halen ariyor, asik midir nedir anlamadim ki.

edit: hatun bi de gavur, ama cok guzel konusuyo be.. *
mesaj da göndermeden edemezler. ara sıra sert mizaçları vardır.

" 1 gün içerisinde tek seferde 150 ve üzerinde kontör yükleyin 30 gün boyunca mobilöğrencileri 10 dk'si 2 kontöre, diğer operatörleri ise dk'si 2 kontöre arayın!"

verdiği emir ve o cümle sonundaki ünlemi varya şu günümün zehir geçmesi için çok iyi bir neden.
Kontör azaldığında uyaran, bittiğinde azarlayan avea hedesi.
nedense az önce aradığımda hiç telefon çalma sesi gelmeden direkt olarak "hışırtı"yla beni karşılamış servistir, baktım ses yok kapattım, yoksa "inci sözlük" oraya da mı saldırdı?" diye merak etmekteyim şu an. *
sevgilisi olmayan ergenlerin aşkım diye kaydettiği avea operatör numarası.
(bkz: kalan bakiye)
100000000 in karekökü alındıktan sonra 667 çıkarılarak bulunan sayıdır.
anlatım bozukluğu olan bir cümle ile sizi karşılayan avea nın bakiye öğrenme servisi.diyor ki: Kredi kartınızla avea 500 müşteri hizmetlerini arayarak yedi yirmi dört hattınıza yükleme yapabilirsiniz. kredi kartlarına cep telefonu özelliği de eklendi de haberimiz mi yok diyoruz.kredi kartımızla nasıl avea 500 müşteri hizmetlerini arayacağız merak ediyoruz.
9+3=12
12:3=4
12*3=36
36+4=40 milliyetçi hareket partisinin 40. yıl dönümü kutlu olsun!
zor durumlarda telefona konuşuyorum ayakları aranan ve bir çıkış yolu sanılan numara.
çıkmak için 9'u tuşlayınız gibi aptalca bir özellliği olan avea şeysi. lan çıkmak için kaparım tribe bak sen kapa mı diycez?