bugün

tekrar duymak istediğimiz haberlerden. özlemle bekliyoruz.
ölü sayısının artması mutlu edecek hadise.
160 teröristin öldürüldüğü belirtilerek güncellenmiş haberdir.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18606281.asp
(bkz: çok az)

yahu önce 400 diyorsunuz sonra 100, akabinde 90.

eğer terörist vuramadıysanız bari hapishanelerde yatan teröristleri imha edin. intahar süsü verin.
hatta bdp olaylarına katılmışları deşifre edip imha edin.
teröristle aynı kana sahip olanları imha edin.
sosyal ağlarda terör yanlısı yazı yazanları fişleyip imha edin.

şöyle gözle görülür bir terörist yokolsun.
söylemeseniz bile biz hissederiz.
bir insanın kafası fanusta mı yoksa değil mi anlar.
söylenmeye gerek yok. sokakta-sözlükte-81 ilde terörist görmüyorsa görev tamamdır.
herkes türkçe konuşuyorsa, kanallar-okullar-albümler türkçeyse görev tamamdır.
açılım maçılım bittiyse, bu ülkeye vatandaşlık bağıyla bağlı olan herkes türk ise görev tamamdır.

''ben gürcüyüm'' diyen adam ''ben türküm'' diyorsa görev tamamdır.

apo'ya ''liderimiz'' diyenler, ''orospu çocuğu terörist'' diyorsa görev tamamdır.
istersen hepsini öldür ne yazar genelkurmay? bir düşünce var olduktan sonra savaş olmasa da ya da 80 90 terörist öldürmekle olmuyor bu işler. her aman beyinlerde dolaşmaya devam eder terörizm. kolaysa beyinlerden silin de o zaman bizden bravolarınızı alın.
eğer gerçekse bugün için şu saate kadar duyduğum en iyi haber.
yakalanan teröristlerden de edinilmiş olması muhtemel bilgidir.
halkı avutmaya çalışma çabasıdır. yoktur böyle bir şey. eğer böyle bir kayıp olsa, basılmadık karakol bırakmazlar. yer yerinden oynar.
sevinmemeliyiz. ölenler insan. keşke kimse kimseyi öldürmek zorunda kalmasaydı.
tsk'nın inanmayan kahpe bünyelere nazire edercesine tenhada açıp göstereceğini umuyorum. ulan mal zaten tahmini bir rakam verilmiş, inip tek tek sayıp senin için değeri 3 kuruş etmeyen zavallıları mı fotoğraflasın? öte yandan pkk 3 yamyamın yaşamını yitirdiğini iddaa etsin, sende koskoca tskya değil, kıçırık blogspottan çıkma sitelere inan.

ayrıca gerillanınızın amına koyayım, bildiğin teröristsiniz işte. masum insanları, genç evlatları pusarak, sinerek öldüren yavşaklarsınız.
sözlüteki geri zekalılar bir bir ortaya çıkartan haber. yalan haber fotoğraf yok diyenleri var, halkın moralini yükseltmek için açıklama diyenler var(bak sen stratejik terör uzmanı olmuşuz), fıratnews'i kaynak olarak gösterenler var. (zaten biz de fıratnews'in öyle haber yapmasını bekliyorduk. tsk amımıza kodu siki tuttuk)

tsk yı sıklıkla eleştiren birsi olarak söylüyorum ki zaman eleştiri zamanı değil, birlik zamanı. inşallah daha güzel haberler gelir.

umutlutum (bkz: bu sefer oldu galiba)
bugün haberlerde okuduğum ve genelkurmay tarafından kandil harekatının bilançosu olarak açıklanmış durumdur. inandırıcı değildir
saçmalıktan ibarettir. sadece medyaya duyulmak istenen söylenmekte, gariplerim de inanıyor yada öyle gösteriyor ne bileyim.
(bkz: bugüne kadar neredeydiniz)
halkın moralini düzeltme amaçlı yapılmış bir açıklama. yemezler.
bu haber yalan ve hiçbir delile, fotoğrafa, kanıta dayalı değil. böyle birşey olması durumunda pkk haber kaynakları doğrulardı çünkü bu kadar kişinin hayatının kaybetmesi halkın galeyana gelmesi için önemli bir tetikliyici görevi görür. daha önce 400 ölmüştü yalanın biraz hafifi sadece. öte yandan pkk ise hava harekatında 3 gerillanın yaşamını yitirdiğini beyan etmiştir.

http://www.firatnews.com/...pel=nuce&nuceID=48605
bütün kalbimle inanmıyorum.
göz boyamak...
görmeden inanmayacağım beyanattır.
fena rakam değildir ancak colde buz arayan eskimo gibi bende bu sayının 400 olmadığına üzüldüm.*
şunuda farkettim ki bazılarına halen sivil nedir kimdir öğretememmişiz. içindeki bi entrye götümle güldüğüm başlıktır ayrıca.
(#12893113)
geberin bakalım, daha da artması temennimiz.
güzel ancak yeterli olmayan rakamlardır, leş sayısının artmasını temenni ediyorum.
daha geçenlerde 400 dü ne oldu da 100 e indi sorusunu akla getiren sallama istatistik. 100 pkk'li hayatını kaybetse türkiye'de yer yerinden oynar. ayrıca genel kurmay'ın ''harekâta ait kesin değerlendirmelere ulaşıldıkça kamuoyu ile paylaşılacaktır. bu bakımdan bilgi ve belgelere dayanmayan, ayrıca genelkurmay başkanlığınca teyit edilmeyen haberlere itibar edilmemesi önem arz etmektedir.''şeklinde maddelediği sansür ise ''tsk nın altı aylık bebeği öldürmesi'' ve benzeri sivil ölümleri gizlemesi ve çarpıtmasıdır. ancak artık devir değişti yok öyle tek elden, sansürlü haber zamanı herkes herşeyden haber olacaktır.

genelkurmay, 'bilgi ve belgelere dayanmayan' demişsin seninki nerde, sorusunu sorasım geldi.
pkk en geç 3 ay içinde kayıplarını telafi eder. çünkü doğuda işsizlik yoksulluk kol gezdiği sürece adam bulmak pkk için zor değil. 30 yılda 40 bine yakın pkk' lı öldürüldü. ki genellikle pkk' nın militan sayısı 5 bini geçmez. bu da demek oluyor ki tsk 8 kez bitirmiş pkk' yı. ama hala 5 bin kadar pkk' lı var dağda. demekki bataklığı kurutmak gerek sinekleri öldürmekle bu iş bitmiyor.
(bkz: genelkurmay bu daha başlangıçtı dedi)