bugün

Acilen tüm ülkenin ateist olması gereken durumdur..

Günümüzde nerde allah din kitap varsa orda tecavüz hırsizlık sapıklık var...
Önderinin amerikada çiftliği olanlara bak hele nelere takılmışlar.
Her çaycının hayali...
Bence bir araştırma komisyonu kurulsun ve araştırsınlar mal varlığının kaynağını ama söyleyeyim akpli vekillerin red oyuyla reddedilir( mhp yi saymıyorum içine dahil). Niye mi? Gürsel tekin'in mal varlığının araştırılması başkalarının mal varlığının araştırılmasına sebep olur da ondan.
Hayırlı işler.
vekil maaşıyla mı almış onları? akp torpil yapıyorcu yazar kardeşlerimizin cevaplaması için bırakılan bir sorudur.
şirket sayısı bir anlam ifade etmez. edinim kaynaklarının gayrı meşru olduğu kanıtlanmadıkça taşınmazlar ve iş yerleri de aynı kefededir.
mecliste araştırılma komisyonu kurulsun ve tüm millet vekilleri, bakanlar hatta en tepedeki insanın bile mal varlığı araştırılsın ve açıklansın talebimizi tekrarlattırmıştır. bunu buraya belki 200 entryde yazmışımdır. yani bunu ilk defa yazmıyoruz/söylemiyoruz yıllardır yazıp söylüyoruz. ne akp si ne chp si ne mhp si ne iyi partisi. hiçbirisini ayırt etmeden halktan çalınan ellerinden alınıp halka verilsin.

no kodor çok mol vorloğo vormoş olmoz ko boyloooo. günaydın sabah çukulataları günaydın. chp liye akp li akp liye chp li skandalı olsun yetiyor dimi. senden olana ucu değmeyince herkes nasılda halkçı oluyor milliyetçi oluyor ahlak timsali oluyor. hadi görelim bakalım "yolsuzluk yapan hırsızlık yapan bu millettin hakkını yiyen görevini kötüye kullanan hakkı olmadığı halde eşini dostunu sağa sola atayan, atanması için aracı olan her kim varsa alaşağı edelim" diyelim hep beraber. ilk taşı bu arkadaşa atalım. referandum ile beraber son 3 seçimdir chp ye oy veren birisi olarak söylüyorum. ama o taş tek taş olarak kalmasın.
siz okumayan, okuduğunu da anlamayan insanlarsınız.

gürsel tekin'i hiç sevmem ama adam bunlar var demiyor, bunlara sahip diyorsunuz sonra gömleğimin fiyatını konu ediyorsunuz. bunlara sahip olduğumu kanıtlarsanız her şeyimi satarım diyor. hem Bu kadar mal varlığı olduğunu iddaa ettiğiniz adama gömlek fiyatı mı sorulur diyor.

siz de götünüzle okuyup yorum yapıyorsunuz.

tekrar ediyorum, böyle bir mal varlığım yok diyor. cumhuriyet gazetesi götüyle haber yapmış, eksik beyanat paylaşmış. kırparak yayınlamış.

kaynak: https://www.sozcu.com.tr/...lara-cevap-verdi-2647479/

Hakkındaki iddialara cevap verdiği konuşmasında; “268 dairem, 7 villa ve 8 benzin istasyonum varmış. MASAK’a sesleniyorum, 7 sülalemi araştırın. Böyle bir şey yok. Bunlar varsa eğer babamdan kalan tarlaları da veriyorum, hepsini 10 milyon liraya bırakıyorum. Bu parayı da istanbul’u beton lobisinden kurtarmak için seçim çalışmasında kullanacağım” ifadelerini kullandı.
Kısaca siktir et sağı solu, siyaset para dolu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar