bugün

bir kez daha ileri görüşlülüğü kanıtlanmış olan ulu önderimizdir.

görsel
Sadece bu konuda değil birçok konuyu önceden biliyordu. ileri Görüşlü bir liderdi.
ilk iki cümle, kelimesi kelimesine doğru çıkmıştır. keşke son cümlesine de inanabilseydim...
dünyada eşi benzeri görülmemiş bir dehaya sahip olduğundan, şaşırtmayan gerçektir.

edit: hain orospu çocukları rahatsız.
DAHi...
bu durumda iki ihtimal var.

ya ileri görüşlüydü.
veya bugünler için hazırlanan planın parçasıydı.

bence ilki tabii, ikincisi çok saçma.
doğru görmüştür.yalnız sorarlar birinci cihan harbinden sonra anadoluyu türkleştirmek niyeydi diye.halkları,azınlıkları yok sayan yalnız rte değil maalesef.
not:atatürk karşıtı değilim ancak objektif olmak lazım.
o günkü kosullara göre bir degerlendirmedir.. bakin 1923te yapilmis bu aciklama, daha o zamanlar hilafet kaldirilmamis anayasa cikarilmamis, harf devrimi, giyim inkilaplari yapilmamis yani o zamanlar daha cok islami bir ülke olan türkiye sonradan batiya yakinlasmistir, zaten atatürk zamaninda batiya yakinlasmamiz basliyor ama islami cumhuriyetiken böyle bir aciklama yapmasi normal..
ileri görürüşlülüktür kesinlikle. ve doğru tahliller yapmıştır.
gördü ve bu ülkeyi bizlere yani gençlere emanet etti. şimdi neden bizlere emanet ettiği anlaşılıyor gerçekten.
Atatürk'ün ileri görüşlülüğünü gösteren önerme.

Ben Atatürk'ü hiç sevmiyorum çünkü bizi bir başımıza bırakıp gitti. Başta kendim olmak üzere bu topraklarda yaşayan insanları da sevmiyorum, çünkü bir Atatürk daha yetiştiremedik.

Bugün Atatürk uyansa, ben geri geldim dese eminim ki %50 falan değil en az %70'in desteğini alır. Ama kendimize adam diyoruz, güya bu ülkede yaşıyoruz. Akp bu ülkede Atatürk dememeye yemin etmiş bir liderle %50'nin desteğini alıyor. Yazıklar olsun hepimize.

Protesto ediyoruz, sloganlar atıyoruz. Susturuyorlar, dağıtıyorlar, vuruyorlar, ellerindeki bomba atarları kafamıza sıkıyorlar. Bu ülkenin aydın gençlerine çapulcu diyorlar. En fazla yapabildiğimiz iki biber gazı yiyip gelmek, iki de tweet atmak.

Nefret ediyorum Atam senden bizi çok yalnız bıraktın.
--spoiler--
ve kurtuluş savaşında yedi düvele haddini bildiren türk halkı, onlarında hakkından gelecektir.
--spoiler--
ileri görüşlü olmasının yanında halkını nasıl iyi tanıdığını görüyoruz.
böyle insanların türemesi ve üremesinin önüne geçmek için bize emanet etmesini anlayabiliyoruz.
mustafa kemal atatürk başarılı bir komutan ve zeki bir adamdı.

ama bu sözleri dikkatli bir şekilde incelenmeli.

bakın her defasında olduğu gibi tekrar tekrar söylüyorum hiçbir siyasi görüşü benimsemiyorum, hiçbir partiden yana da değilim.

isterseniz bana komplocu deyin ama dünya' yı yöneten bir üst kademe var ve bu adamlar normal insanların kullandığı takvimden bile daha farklı takvim kullanıyorlar.

adamlar 100 yıl sonrasını planlıyorlar. dediğim gibi mustafa kemal zeki bir adam ve muhtemelen bütün gizli örgütleri, dünya' ya şekil veren kademeyi biliyordu. hatta masonlukla bir ilişkisi de olabilir.

burada hiç bir art niyet yoktur bu sadece bir sorgulama ve düşüncedir. dediğim gibi bunların üzerinde dikkatlice düşünülmeli.
89 değil, 90 olacak o.
kendi kendimi çürütüyorum. bu sözler söylenmemiştir.

(bkz: marcosson ve mustafa kemal atatürk ün görüşmesi/#20178893)
asparagas olduğu bir yıldır söylenen öykü.
güncel Önemli Başlıklar