Eski sevgilimdir.
sözlükte var bir tanesi. yala yala bitiremedim o güzellikleri. oyyyhhhşş.
boyu ve kilosu da önemlidir. sadece sütyen bedenine göre yorum yapmak saçma olur.
Yürürken hafif bir titreme yapar, işte o titreme, işte o titreme...

Eşi olacak şanslı insanı üzmez.
Sayıları çok azdır. iri ve diri meme az bulunur.
Eski sevgilim.

Gerçi şu sıralar biraz kilo vermiş ve memeler küçülmüş ama benim aklımda hep o koca memeleriyle kalacak.
kaç yaşındasınız lan siz?...bu dünyada kaç kadın öyle sütyen giyiyo biliyo musunuz?...ayrıca bu sözlükte 11 yaşında falan çocuklar yazıyo...bu tür erotik içerikli başlıklarda dikkat etmeniz lazım...bu sayfalar bütün dünyaya açık sayfalar, sizin kafanız basmıyo, ama buraları sizin babanızın malı diil...
5c ile kaybetmiş kızdır.

80c der geçerim. Ardıma bakmam.
Sözlüğe foto atmak için çamaşırcı gezen ezikleri gösteren başlık.
Giymese de olur.
görsel
Hindistan Cevizinden biraz küçük memedir.
nenemdir. herkes yalarım yutarım demiş.
Göğüs kalça takıntısı olanları yargılamak haksızlık ama kadın yatakta belli olur.

inanın niceleri var ki; gördüğünüz de s-400 olduğunuz tipler ile yattığınız zaman "keşke vesikalık-bikinili fotoğrafına bakarak mastürbasyon yapsaydım, hiç olmaz ise hayallerim ölmezdi" dersiniz.

Normal bir cinsel hayatı olan, partner bulmakta zorlanmayan ve fizik olarak her erkeğin hayalinde ki güzel bir kızla evlenip 2-3 sene olmadan eşini aldatan ve yine aldattığı kadınların fizik ve güzellik olarak eşinin yarısı bile etmeyen arkadaşların durumuna bakarak bu tavsiye de bulunuyorum.
Onlarda da fizik güzellik ön plandaydı.

Hele ki bir arkadaşım var, eşine nefertiti diyor. Gerçekten güzel bakımlı kültürlü eğitimli bir kadın. Bunun için diyor sandım.
Biliyorsunuz, nefertiti'nin eski mısır da Firavun'un eşi, kraliçe.
Nefertiti kelime anlamı eski Mısır'da güzellik geliyor, güzel den gelen gibi anlama geliyor ki en güzel mısır kraliçesi olduğu da söylenir.

Bir gece 2-3 duble bar da içmiştik, çıkışta taksi çevirdik. Arkadaş taksiye binerken "bugün günlerden perşembe, görev bizi bekliyor. Gidip nefertiti'nin koynuna girmem lazım" demişti. Aslında erkekler bu konuları pek konuşmaz ama yılların verdiği dostluk arkadaşlık ile neden eşine nefertiti dediğini sordum.
Bana "sen hiç bir mumya ile yattın mı?" Dedi.

Bunun için öyle fazla takıntılı olmayın.
Arabanın iyisi yolda, kadının güzelliği yatakta belli olur.

Edibüdü: mübarek cuma günü kim açıyor böyle başlıkları?