bugün

16 senenden beri uğradığı yenilgilere rağmen bile hala acınası halini göz ardı edip ona buna acımaya çabalayan kişinin ta kendisi olur .

hele bir kendi halinize bakın da ondan sonra başkalarının derdine düşersiniz .

önce kendizi bir adam edin yani . edin de içine düştüğünüz kepazelikten bir kurtulun .

ha unutmadan siyaset 16 seneden beri aralıksız bir fiil kaybedenler den değil kazananlar dan öğrenilir .

kaybetmeyi siz den daha iyi kimse bilemez çünkü . hadi yürü git şimdi .
50 tane diploması varmış gibi konuşur ama insan olmaktan bi haber dir .

önce insan ol evladım insan .

diploma soran olmadı ki hem sana .

biz ne diplomalı eşşekler gördük bak hala görüyoruz hep birlikte . şahitsin işte bak .
haa para makinesi yani .

bak o olur ama insan olmak da lazım .
tiamat isimli yazarin, insanlik dersi vermeye calistigi kimse.
https://www.uludagsozluk.com/e/39644734/

Ayni yazar, din dusmanlari olse hic uzulmeyecek. Hacli seferine katilan orta cag kafasinin modern temsili.

görsel
ulan geri zekalı herif benim dinime düşmanlık ediyor yani fırsat bulsa geçmişte yaptıkları gibi bizi ortadan kaldırmaya çalışacaklar .

sen önce düşman nedir amacı nedir onu bir öğren . amacı beni yok etmek olanın ölmesi beni neden üzsün salakmısın sen ?

insan lık dersini sen alamazsın zaten . kalın gelir sana .

sen para sayma makinesi ol boş ver .
Müslüman coğrafyada yaşayan insanları inceledikten sonra, bu insanları kendine tehdit olarak gören ve ortadan kaldırılması gerektiğini düşünen kimselerin ciddi ciddi var olabileceğine inandırılmıs tiamat isimli kimsenin bu gece çok güldürdüğü insan.

"Ulan geri zekali herif" seklinde basladigi entrysi, tartisma adabi olmayisinin; dusunmeden yazi yazdiginin ve yalnizca kendisini kucuk dusurdugunun gostergesi niteligindedir. ( https://www.uludagsozluk.com/e/39647255/ )

Butun dunyanin bize dusman oldugu ve bu "savas" ugruna hepimizin birer asker oldugu propagandasi yillardir cahil kesimi manipule etmek icin kullanilir. Milliyetcilik, Fasizm, din ve mezhep savaslarinin en temel motivasyonu bu cehalettir malesef.

Daha once de dedigim gibi, kendi inancini paylasmayan herkesi dusman olarak gore ve onlarin olmesine uzulmeyecegini gururla belirten bir canli, tek basina insan zekasina ve vicdanina hakarettir.

O kadar acidim ki su haline, agiz tadiyla ezmek gelmiyor bile icimden.
16 seneden beri ezildiğiniz yetmedi mi ?

ben ağız tadıyla eziyorum .

ezmek için ağız tadına da gereksinim duymam yani .

bu arada senin gibilere de acımıyorum acımam da .

ezdikce ezesim gelir yani . gördüğüm yerde başlarım ezmeye .
bayan taklidi yapan gayseksüel yazar. kendisi bana asılıyor yüz vermeyince shop yapıp üste çıkıyor.
entry lerine bakıp bayan taklidi yaptığını düşünenlerin mental retardasyondan rahatsız olduğunu düşündüğüm kimse.
Tahsincan kardeşimiz ya gerçek bir mal yada mal taklidi yapıyor.
islam dinine ve peygamberlerine inanmayan insan.

inanmamakta problem yok.

Biraz saygı duy be kardeşim.
(bkz: sözlük yazarı olup kız bile yazamamak)
ensest ve karaktersiz bir yazar. adam küçük kız kardeşini kıramamış, üzülmesin diye ruj sürmesini kabul etmiş; bu da "kardeş deme lazım olur" gibi ancak ensest bir ....'nun kullanacağı bir kelime yazmış. ayıp lan. bu kadar da olmaz.

edit: ruj süren için değil, ensest mevzusu üzerine duyar kasıyoruz. annene de anne deme lazım olur o zaman. kim moron belli.

görsel
ruj suren ibnetor uzerinde duyar kasilan kimse.
bir de ss almis amk moronu.
neyse, moron demeyeyim lazim olur.
Ss'ten görüldüğü üzere sapık. Evet.
mesaj kutusunu dolduranlari anlamakta zorlanan kimse. sadece kendileriyle konustugumu zannederek referans entry belirtmeksizin mesaj atiyorsunuz. hic mi akademik makale falan yazdirmadilar size, hepiniz mi tirto universite ogrencisisiniz amk.