bugün

koyun sabaha kadar izleyelim maçıdır. bu sezon izlediğim zevk veren tek süper lig maçıdır benim için.

not:fenerbahçe.
eğer beşiktaşa karşı oynuyorsanız ve hakem ali palabıyıksa kendi ceza sahanızda topu elle kontrol ederseniz penaltı olmaz.
beşiktaş napar eder 4-3 alır.
Trabzonspor bu maçı alırsa Fenerbahçe'yi de geçer.
tosic yüzünden 3 gol yenen bir başka maç.
Çok tehlikeli yerden talisca firikik atacak.
3-3 SAPLADI.
Talisca'ya kurban olun siz.
"La Havle Vela Kuvvete illa Billahil Aliyyil'Aziym" dediğim maçtır o ney la ? 2-1 di en son 3-3 olmuş yazık be.
edit:beşiktaşlııym ileriden geriye düşüp kazanmak kolaydır.
4-3 beşiktaş'ım alacak.

Edit: gooooooooooollllllllll.
Demiştim!
Keşke santradan gol izleseydik direkten döndü lan nasıl maç bu.
gerçekten uzun süredir izlediğim en keyifli maç. beşiktaş ve trabzonspor ligin kalitesini yükseltiyor. sonuç ne olur bilemem ama trabzonspor bu genç kadroyu korursa uzun yıllar ligi domine eder.
premier ligi tadında bir maç. son bir kaç yıldır izlediğim en iyi derbilerden biri.
Premier Lig görünümlü Süper Lig maçı izliyoruz resmen.
MUHTEŞEM MAÇ!
penaltı verilmedi hak geçiyor ama normal. hakem Ali palabıyık
Real ve atletico derbisini sallamış maç oluyor.
Evetle hayırın maçı gibi
Gidip geliyor anasını satayım.
Son anları iyice heyecan arttı.
Hutciba attinson attı 4-3
maci ve de sampiyonlugu aldigimiz mac olmakta....

ve oldu. 4- 3 aldik maci.
(#36248461)
Bu sezonda oynanan tüm maçlar arasında ki en iyi maçtır.
Bakın bunun ismi tarih yazmaktır. Tarih böyle yazılır.

Beşiktaşı çekemeyen tüm orospu çocuklarının analarının amına girmesi dileğiyle.
keyifli bir maç olmuştur.

3-2 den sonra lan ne oluyor dağılıyor muyuz derken talisca reyiz siz hayırdır amuagoduklarum edasıyla topu 90'a göndermiş ve umutları yeşertmiștir.

sonrası da malum.

o değil de aboubakar o golü nasıl attı hala aklım almıyor.
görsel
beşiktaş'ın aldığı galibiyetle puanını trabzon'un plaka numarasına çıkardığı maçtır.
Trabzonspor'u tebrik ediyorum, gerçekten çok güzel oynadılar, harikaydılar.. Seneye %90 şampiyonluk yarışının içinde olacaklardır. Ersun hocayı kutlamak lazım.. Ama maç bizim hakkımızdı o da tartışılmaz bir konu.. Tekrardan her iki takımı da kutluyorum, Beşiktaşımın futbolcularını daha bi içten kutluyorum.. Adamsınız. Hayır.
güncel Önemli Başlıklar