bugün

polonya kalecisi kırmızı kart gördüğü maç. yunanistan penaltı atacak.
uludağ sözlük olarak beddualarımızın tuttuğu maç.
bir maç ANCAK BU KADAR SÜRPRiZE AÇIK OLUR. FAVORi POLONYA iKEN BiR ANDA dengeler değişti. 2 kırmız kart, karşılıklı goller, penaltı. daha ne olsun.
itirazsız penaltı ve kırmızı kart...

ev sahibi eyyamı da yapılmayınca çıktı kart....
hikmet karamanın telaffuzlarının hasta ettiği maç.
(bkz: orta sahanın göbeğene alacak)
yunanistanın penaltıyı kaçırdığı maç.
penaltı kaçan maçtır.
karagounis an itibariyle sıçtı.

kurtarılmış değil, kaçırılmış bir penaltı bu.
aman allahım bu nasıl bir maçtır. penaltı kaçtı. herhalde en iyi açılış turnuvasıdır. izlemeyen çok şey kaçırmıştır.
hikmet karaman'ın penaltı kaçtıktan sonra ben düşünmüştüm zaten diyerek bizi yediği maç.
harika bir açılış. Önce polonya öne geçti, yunanistan 10 kişi kaldı, yunanistan gol attı, polonya 10 kişi kaldı, yunanistan penaltı kazandı, yunanistan penaltı kaçırdı. Off lan.
süper bir maç, iki kırmızı kart bir penaltı.yedek kaleci penaltıdan önce okuyup üfledi ve penaltıyı kurtardı. bastır polonya bu gazla alırsın maçı hadi koçum.
kırmızı kart gören polonya kalecisinin penaltı kaçtıktan sonraki seyircisinin çok manidar olduğu maç.
ilk yarının sonunda beslemeye başladığımız yunanistan sempatisi yerini yine polonya sempatisine bıraktı. uyuz olduğum karagounis'in o penaltıyı kaçırmasını çok istemiştim. kaleci iyi kurtardı, ama golden önce yaptığı gol kurtarma ayininin faydası var mı bilinmez.
polonya kalecisi Szczesny'nin artistliğin zirvesine çıktığı maç. Coolluk derler ya hani, tam karşılığını şu anda bulamıyorum ama olay budur abi, adam penaltıyı yaptı eldivenleri çıkardı kenara yürüdü la. resmen bu kadar olur yani.
fenalıkların devam ettiği maç. kaçan penaltının ardından sayılmayan golde hanelere yazıldı. hakemin kafasına meteor düşerse halka tamamlanmış olacak.
1-0 önde olduğu maçtır polanyanın.
yunanistan'ın golü ofsayt nedeniyle verilmedi. karar doğru.
samaras polonya pasaportu alacak maçtan sonra.

oha be birader....
yunanistan'ın attığı golün ofsayt gerekçesiyle sayılmadığı maç. Samaras da götüm gibi oynuyor.
iki takımında 10 kişi mücadele ettiği karşılaşma. an itibariyle 2 futbolcu takımlarını ıssız bıraktı.
salpingidis'in polonya'yı dağıttığı maç. 10 kişi kalmak yaradı yunanistan'a gaza geldiler.
salpingidis'in içine messi kaçmıştır. messi'yi de koysanız bu kadar defansif bir takımda bundan fazlasını yapamaz...
Futbol katili yunanistan'ın yenilmesini dilediğim maç. Saldır polska.
hikmet karaman'ın uyuz ettiği maç adam fikir beyan etmeye cesaret edemiyor resmen.