bugün

facebook ta bir arkadaşınızın hesabını hackleyip, arkadaşınızmış gibi sizle iletişime geçerek telefonunuza mesaj yolladığını söyleyen ve gelen mesaja evet diyerek cevap vermenizi isteyen şebekenin kullandığı numaradır. nasıl olsa arkadaşım istiyor deyip sazan gibi atlanmamalıdır.
benim numaramı nereden edindiklerini merak ettiğim hatdır. baştan önemsemedim ama artık dk başı mesaj gönderiyorlar. nasıl engelleyebiliriz bilen yazarlar mesaj kutumu yeşillendirebilirler.
Cok nadir de olsa facebooka giriyorum. Gecen gun girdim bir arkadasimla bir konu hakkinda iki dakika konustum tam cikacakken baska bir arkadasim selam
yazdi. Ama bir tuhaflik oldugu ortadaydi. Cunku selam yazan arkadasim yanimdaydi. Hic bozuntuya vermedim konusmaya basladim. Konu numaraya geldi. Sozde arkadasim numarami kaybetmis de onu istedi. Oyunu devam ettirdim ve kullanmadigim cuzdanimda duran hattin numarasini verdim. Bu eleman sana guzel bir kampanya ayarladim iki ay kredi karti borcu odemekten kurtulacaksin gibi bir seyler soyledi. Bunun icin 7979'dan gelen mesaja EVET yazip onayla dedi ben de tamam dedim. (Tabii ki de onaylamadim) Neyse laf uzadi iyice. Elemana dunyanin kufrunu edip kisisel sayfasi calinan arkadasimi da emniyete gitmeye ikna ettim. ikna ettim diyorum cunku arkadasim benim adresimin calinmasiyla kim ugrasir diye gitmemekte diretiyordu. isin ozeti ortada sadece kisilerin facebook adreslerinin calinmasi yok. Adamlar bu adresi dolandiricilikta kullaniyor. Velhasil kelam dikkatli olmak lazim.
ilkokul hocamın hesabını ele geçirmişler. Bu metodla dolandırmaya kalktılar. ilkin yer gibi oldum. Sonra googgleye 7979 yazdım. Her şey ortaya çıktı.
Devamında da iyice trolledim.
tekrar eden onluk rakamların yanyana gelerek beni ereksiyona ulaştırmasıdır.