bugün

görsel
Mide bulandirici olay. Devlet bu durumun önüne geçmeli yaş farkı en fazla 20 olmalı. Eğer bu duruma el atılmazsa yakında çabuk ölür de mirası bana kalır diye düşünüp 90 yaşındaki adamlardan hamile 18 yaşında kızlar göreceğiz.

Dedenin çocukları karisindan büyük mk hamile bırakmış bide. Ünlü is adamının karısı 10 tl lik tişört giymis o da ayrı bi mesele.
Kimseyi zerre ilgilendirmeyen ilişkidir.
Kadın 35 adam isterse 90 olur. Sana mı dert bana mı dert ?
ikisi de yaşını başını almış insanların ilişkisidir.
78 yaşında adamın çocuğu olmayacak diye kanun mu var ?
O değil de kadın dedesi yaşındaki adamın altına yatacak kadar midesizmiş.
bu olayın neresi mide bulandırıyor onu anlamadım? kadın 35 yaşında kendi iradesine sahip aklı başında birisi. hakeza erkek de öyle. evlenirken kimse bunların kafasına silah dayamadı öyle değil mi?

sen buna iğrenç diyene kadar kadınların zengin erkeklere olan zaafını konuşacaksın birader. yok öyle 3 kuruşa 5 köfte. hadi yallah başka başlıkta duyar kas.
Gayet haklı kadındır.
Yasiti cahil çulsuz bir adamla evlenip napsaydi en azından aklı başında olgun bir adamdan çocuk yapmis çocuğunun geleceğini garantiye almış zeki kadınmis helal olsun geçici heveslere kanmamiş.
5-6 yıla kalmadan köşeyi dönecek olan kadındır.
adamla kadından başka kimseyi ilgilendirmeyen ilişkidir.
Birol ve Serhan için kötü haber, miras 3'e bölündü.
aşkın yaşı yoktur demeye gelmiştim. ama biraz daha yaş farkını gözetmekte fayda var. mutlularsa ne ala. kimseyi ilgilendirmez.
insanları yaftalamayı ne çok seven bir millet olduğumuzu gösteren bir başlık daha.
yok adamı gece görse korkarlarmış,
yok parayı kadın tokmakçısı ile yiyecekmiş falan filan bir sürü fasa fiso.
yahu kadın belki hiç sevilmediği kadar sevildi..
belki hiç sevmediği kadar sevdi adamı.

2005'ten beri evli olan bir çift hakkında 15 gün ilişki yürütemeyen ilişki uzmanlarının eleştiri yapması da gerçekten ironi.
Para için dedelerle yattı falan.