bugün

Söz konusu otobüs hattındaki şoförler çok çılgın kullanırlar 2 katlı otobüsleri. 76E'deki E ekspres anlamı taşır ve bunu çok ciddiye almıştır şofer abiler. Özellikle OGS geçişleri hep tehlike arz etmiştir. Hey gidi Bahçeşehir Üniversitesi günleri..
(bkz: 76D)
bu hatta okula giderken duragın karsısından aldıgımız cayları yolculukl esnasında icmeye calısmamız vardır ki, tam bir yetenek gosterisiydi zira dogru duzgun otobus kullanan 76e soforune rastlamadım. yapılan manevralara bakarak bir spor araba da yolculuk ettiginizi bile sanabilirsiniz.
Açılımı Yetmiş Altı Ekspress olan Bahçeşehir-Taksim arası yolculuk etmenin toplu taşıma alanındaki tek adresi. En kısa yolculuğu 36 dakika, en uzunu ise 4 saat 12 dakika gibi Allah'a Emanet bir varış zamanlı olmasına rağmen, otobüs kuyruğunda kıstırılan bir arkadaş veya şarjı bitmemiş bir ipodla keyfe dönebilecek kırmızı otobüstür.
Esenkent Migros, Bahçeşehir, Ispartakule'yi 35 dakikada geçerek Bahçeşehirden çıkışı eziyet hale geldikten sonra expres olduğunu hatırlayan iett otobüsü.
2 yıl önce bir kış günü tem yoğun kar yağışı ve büyük kaza nedeniyle kapanmıştı. 6 saat bu otobüsün içinde kalmıştım.

(bkz: allah kurtarsın)
3 kasım 2014/saat 21:40 sularında tem otoyolunda küçük bir kamyona çarparak kaza yapan araçtır.
nereden mi biliyorum?
çünkü içinde ben vardım!
ayrıca;
görsel
kendi ellerimle çektim..
yolculuğu uzun süren otobüs hattı.

geçmiş olsun.
bahçeşehir'den topkapı'ya en kısa sürede ve en az kalabalıkta giden bir otobüs hattı. çift katlıdır ve birçok kişi tekli oturuyordu.
artık e-59 olan hattır. iyi ki de 76e'yken de binmiştim.
bu hattın toplam yolculuk süresi formülü bahçeşehir'den kalkıp ıspartakule'den çıkma süresi x2'dir.