bugün

Şu arkadaşa trollüğün böyle yapılmayacağı anlatılmalı.
Nickindeki piyanoyu sana monte ederim velet.
Amına soktumun pedofili orospu çocuğu seni.
7 yaş oldukça geç bir yaştır bana göre kapanmak için doğumdan sonraki 40. gün en ideali olacaktır. *
kapat kapat.
islam'da 7 yaş diye bir şey yok. tuvalet alışkanlığını yeni kazanmış bebeyi mi kapatacaksın?
Malmısın olum sen, git başka yerde provakatörlük yap hatta hiç yapma.
müslümanlığa aykırıdır.
Derhal başının kapatılması gereken çocuktur.
sperm sayıları yetersiz ve kalitesiz olan erkeklerin çocuğu olmazsa, kimin 7 yaşındaki kızının başını kapatacağı meşkuktur.
allah bilir sokakta herkesin içinde oyuncak bebekle de oynuyordur bu şimdi.
Sapık olmayan insanlara dert olmaması gereken çocuktur. Sapıksanız ve küçük çocuğa şehvet dolu bakışlar atabiliyorsanız derdinizdir tabi. Alın çocuklar aradığınız cevabı verdim, iğrenç pedofililersiniz dedim, şimdi hesapta yaptığınız troll'lükle mutlu musunuz?
şunu 5 - 6 yapalım, evet kendisini müslüman olarak tanımlayan bir ailenin kız çocuklarına türban kullanmayı benimsetmesi gerekir; laikler isterlerse çocuklarına bikini giydirsinler sonra da çocukları büyüyünce bar köşelerinde berkecan’ların kucaklarında meze olsunlar, bu onların sorunu biz müslümanları ilgilendirmez.
Nice kapalı kevaşe, nice açık delikanlı namuslu kadın var insanlar içinde. Edepsizlik kadınlardan çok erkeklerde. Bizler insan olsak; 7 yaşını bırak, dengimiz bir kıza-kadına bile hakiki erkek gibi yaklaşır, iletişim kurardık. Meta olarak gördüğümüz varlıklar bizlerin anası, karısı, kızı, bacısı. Az iki dakika delikanlı olmayı beceremiyoruz. Bunun yüce dinimiz islam ile alâkası yok. Zırcahil kalpazan sözde din alimlerine tapınan, onlardan da cahil insanlar yüzünden oluyor bunlar.
Ben hoşlanmıyorum çocuklardan pek bazen.

Aslında daha yaşlı hissediyorum seslerini duyduğumda.

Neyse evde psikoloji bozuluyor işte çok takmam lazım aslında 2-3 ay önceki halime dönsem yeterli olurdu ama zaman uçuyor ben yetişemiyorum uyuyup uyandığım vakitte gibi hissediyorum.
Kafa bırakmadı bu sene.
1 ağustos tan ne ara 9 ağustosa geldiğini anlamadım arta kalarak yaşanan ufak deja vu lar ile birlikte.
sakın silmeyin ha, bakın lucas cehapeyi eleştirmiş basın hemen çaylağı (!)
Bence çocuk anasından çıkarken elinizde örtü ile bekleyin, garanti olsun.