bugün

Gerizekalı beşiktaş taraftarlarının yine hazırlanıp maça geldiği ve 9 kişi kalan fenerbahçe 90+4 te golu atıp santra yaptırmamıştır.

Düşünün 9 kişi bile yenemiyorlar. Çünkü gerizekalılar.
Fenerin tek bir atağı şutu olmadan beraberlikle biten ve ne gariptir ki Fenerlilere kutlamalar yaptıran maçtır. Peh!
Beşiktaş'ın puan vermesinin üç sebebini açıklıyorum;

- Şenol güneş'in taktik ve oyuncu değişikliği hataları
- oyuna sonradan giren cenk tosun'un rakip yarı sahada hiçbir pres yapmaması
- fabri'nin yine maçın içine sıçması

bir sebep daha eklemek istiyorum;

(bkz: Fenerbahçe balı)
fenerli arkadaşlar neden bu kadar sevindiler anlaşılamamıştır.

edit:gs.
tiner tiner tiner, yeter allah aşkına ya kabak tadı verdi artık.
şikebahçe taraftarının takımlarını meşalelerle karşıladığı maç.hayır tinerci kim iyi bakın amk fark olmuş 8 ahahahaha.
Aslında fabriye kızmasın bjkliler. O golde kale arkası tribünün hatada çok büyük etkisi var. Galibiyet sevinciyle tineri fazla kaçıran kale arkası tribünün tiner kokusu fabriyi de etkiledi ve adam 90 dan sonrasını kafası güzel geçirdi.
(bkz: çek çek tineri uç uç ileri)
Ölüm gibi bişeydi.yine olmadı.şokunu uzun süre atamadım.
yine şaşırtmayarak alt biten maç. alt biten derbi mi olur amk?
Beşiktaş ve beşiktaşlılar için tek kelimelik özeti olan maç, travma..
Anasını sikeyim topu Beşiktaş oynamış doğru düzgün atak yapamayan Fenerbahçeliler konuşuyor anlamadım gitti.
2 bizans takiminin mucadelesi.
gökten kemik yağdı resmen.

ulan ayıp sevinmeyin bari. mide bulandırıcısınız.

utanın bir kere beşiktaş macında bir atagınız yok adam kendi kalesine gol atmasıyla berabere kaldınız diye kendinizden geçtiniz.

ha birde neyi kimi göt ettiniz lan, bir dakka durun orda siz birşey yapmadınz ki, adam kendi kalesine attı,
siz mal mal kuyrugunuzu götünüzün arasına kaçırmış maç izliyordunuz. böyle göt etmekmi olur.

acınası varlıklar.
9 kişiyle 90+4'te atılan beraberlik golüne sevinmeyecek dünyada 1 takım ve takım taraftarı gösterin ibneler...biz 0-0'a sevinmedik.
yok neyi kutluyorlarmış mış yok beraberliğe mi seviniyorlarmış mış. ulan keko 90+ da koyduk mu diye tezahurat yapıyordun. sence koydun mu? bi bak bakalım.
fenerbahçemin 9 kişiyle 40 bin tinerciyi acı acı göt ettiği maç. bazı mallar da beraberliğe sevindiğimizi sanıyor. burası beşiktaş akıllı ol diye pankart açıp, maç boyunca küfredip, bitime bir dakika kala koyduk mu diye bağırıp, maç sonunda göt olmanıza karşı orgazm olduk doğal olarak. üzülelim mi amk. hem bu sefer hakem diye de ağlayamayacaklar. zira 9 kişiyle göt ettik kendilerini.

görsel
görsel
görsel
Beraberliğe değil, 9 kişiyle 12 oyuncu + 40.000 taraftarı susturduğumuza seviniyoruz!

görsel
görsel

Fener 9 kalmış, sen 12 kişisin, artık 90+4 ve son top!

Bu sefer oldu, bu sefer yendik dersin...

Kendi kalene atarsın ve içinde patlar...

https://pbs.twimg.com/media/C_TPKIWXkAIpkyu.jpg
yine klasik goygoylar başladı. 'beşiktaş büyük takım değil, biz kötü olduğumuz için böyle oldu, ölümüz yetti vs vs... andersenden masallar. tabi leş görüntülerine bir kalkan gerekiyor onu da beşiktaş'a sallayarak kullanıyorlar. ligi üçüncü bitirdiğine bakacağına, beşiktaş'a çelme taktığı için sevinen adamların büyüklükten bahsetmesi tek kelime ile 'KOMiK'. ama sevinsinler tabi hakları. sezon sonu sadece biraz geciken şampiyonluğumuzu kutlarken, diğer yandan fenerliler de 'ya biz şampiyon beşiktaş'a ligin 30. haftasında bir çelme takmıştık biliyon mu.. hehehe diye ayrı kutlama yaparlar. ne güzel iki tarafta sevinir. kimilerinin hayata bakışı mutluluk anlayışı farklı tabi. ne demişler: 'fenerbahçe'nin büyüklüğü kupa, şampiyonluk büyüklüğü değildir, fenerbahçe'nin büyüklüğü rakibine çelme takmanın vermiş olduğu büyüklüktür.. bence güzel oldu.
Şenol Güneş : Fikstürde Fenerbahçe olmasa puan kaybetmicektik.
görsel
her zaman ki gibi iddaa kazandı. sadece nesine de beşiktaş a oynayan 29 bin kişi vardı maç başlamasına 1 saat kala.
Az önce maçın özetini izledim beşiktaş oynamış fener son dakka gene yağlamış. ilginç bir şans doğrusu.
ismail Köybaşı, Hasan ali, Kılıçdaroğlu. Ülke solu böyle zulüm görmedi be kardeşim.
bir fenerbahçeli olarak ben bu maça sevinmem. berbat oynadık, adamlar kendi kalelerine atmasa tek şutumuz var emenike ile.

beşiktaş'ın yetenekleri kısıtlı olsa da futbolunda umut var. biz de hiçbir şey yok, en kötüsü ruh yok.

şampiyonun kim olacağı da zerre umurumda değil.
Beşiktaş'ın tokadı yediği maçtır. 9 kişi la 9 kişi ... ötesi yok amk.

Yeneceklermiş de şampiyonluk turu atacaklarmış, hadi gidin atın şimdi...
beşiktaşın, feneri 9 kişi bile yenemediği maç. fenerin ölüsü yetiyor ölüsü.

fener maçında tur atacaklardı. attınız mı turu tinerciler.

fenerbahçe yenilmez bu formayla fazla dalga geçilmez!
güncel Önemli Başlıklar