bugün

ulan volkan ulan volkan !!!!
kalemizin allah tarafından korunduğu maçtır.

bismillah...
büyük tehlike atlattık amk.
volkanın anlık kalp krizi yaşattıgı maç.
Volkan yapılır mı lan böyle hata!!! Direkten dönmesi çok pis tokatalardım seni!
çok ruhsuz oynuyoruz amk. bu istekle zor.
yanlis gormediysem plzen'in kale arkasinda cyprus is greece yazili bir pankart acilmis olan mac.
az önce aykut kocamanın mehmet topala küfrederken kameraya yakalandığı maç. *
evet mehmet topaldan nasıl kazmacan şut çekilir . bir sabri nasıl olunur onu öğreniyoruz bugün . bu ne ag. 40 50 metreden şut çekiyor.
Selcuk'un beklenen beklenmedik hatayi yapip heycanimiza bir anda tavan yaptirtigi temposuz mac.
kuyt boş kaleye kaçırdı.
kuyt un kale önünden bomboş pozisyonda kaçırdığı maçtır. ah be!
kuyt un boş kaleye gol atamadığı karşılaşmadır.
o gol anca öyle kaçardı amk.
aykut'un kaleyi gördüğünüz yerden vurun talimatı verdiği maç.
kuyt 2 metreden golü atamamıştır. i fuck ayağının ayarı.
ulan kuyt !! kaçar mı o be kaçar mı lan !! son beş dakikadır saç baş yolduran maç olmuştur.
kuyt ın o topu dışarı atması daha zordu. nasıl beceriyorlar bunu anlamıyorum .
aykut kocaman küçüklük yapmaz ise alacağımız maç.
ilk yarısı itibariyle emre belözoğlu, egemen korkmaz ve raul meireles gibi eksiklerine rağmen fenerbahçe nin deplasmanda tam kadro rakibine karşı oyunun 2 yönünde de etkili oynadığı maçtır. böyle devam ederse 1 gol gelebilir veya 0-0 ile avantajlı skor elde edilebilir.
ilk yarı itibariyle beklentilerimin üstünde derli toplu oynadığımız ve zaman zaman da rakip kalede tehlike yarattığımız maç. kuyt o pozisyonu gole çevirseydi evde halaya kalkardım. sow yine kusursuz oynuyor. mehmet topal tam bir kromozom israfı. krasic falan diyoruz da bu adam da 7 m euro'luk bir kazıktan başka bir şey değil. koy oraya salih'i, en kötü bu kadar oynamazsa adam değilim.
mehmet topal'ın kötü oynadığı maç. Ilk yarısı golsüz beraberlik.
mehmet topal denen oyuncumuzun "en fazla ne kadar uzaktan şut çekip bütün atakları piç edersem hoca beni oyundan alır acaba" diye deneme yaptığı maç.
amnkskm bir tane şutun kaleyi bulsa anlayacağız da, bırak gol atmayı, daha kaleyi tuttaramıyorsun.
bu selçuğu fenere getireni her gün, her saat, her dakika ve her saniye anıyorum. 10 yıldır dilekolay 10 yıldır hasta ediyor.. 10 yıldır sinir krizlerine sokuyor. allahım ne zaman kurtulcaz şu yeteneksizlik abidesinden. umarım en yakın zamanda aykutunuda alır defolup gider.
takım plzeni büyütmüş gözünde. sahada korkak bir futbol var. ilk yarı itibariyle takımların birbirlerini keşfetmeye çalıştıkları temposuz bir maç oldu diyebiliriz. lakin fenerbahçe şu an beklentilerin üstündedir.onları yenebiliriz. imkansız değil. evet biz onlardan daha iyiyiz ki bu takım plzene elenirse gerçekten haketmemiş olur.