bugün

Bireysel yeteneklerin ön plana çıktığı ve Belçika'nın Brezilya'nın altını üstüne getirdiği maçtır. Evet Brezilya da iyiydi ama bir sağlam çalım atan Hazard'ları, tank gibi oynayan Lukaku'ları, zımbalayan De Bruyne'leri yoktu.
Hazard’ın eşşek gibi fiziği ve çalım yeteneğiyle terör estirdiği maç oldu. Ayrıca bu maçtan sonra benim için dünyanın en iyi oyuncusu konumuna yükseldi.
görsel
Futbol bir öngörü işidir.

https://m.uludagsozluk.com/e/39797300/

Ne dediysek o. Başkalarına itibar etmeyin.
Maçın uzatmalara gitmesini çok istiyordum, mükemmel maç oldu çünkü.
Brezilya'nın net 2 penaltısının verilmediği ve 2-1 biten maç.

O amına koyduğumun video hakemciler de mi astigmat amk?
Vatan hayinlerinin kazandığı karşılaşmadır.
Arkadaşlar yavaşça o brezilya bayraklarını değiştirebilirsiniz.
Yari final belcikaya hayirli olsun.

Neymar hadi köyüne canim.
LAN ALAN SAVUNMASI YAPIYOR ADAMLAR CEZA SAHASI ÖNÜNDE, HALA KALE ÖNÜNDE ARAYA KAÇMAYA ÇALIŞIYOR, ŞUT ÇEKMEYE ÇALIŞIYOR GERiZEKALILAR.

D.COSTA'YI ALDIN KANATTAN GiTMiYORSUN, KANATTAN GOL ATMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK. YEMiN EDERiM REFLÜM AZDI.
B-rezil-ya...

Fotomaç manşeti gibi oldu lan:)
Brezilyalı spiker çok iyi türkçe konuşuyor.
Buz gibi brezilya penaltısının piç edildiği maç.
Jesus'un toplam 6 maçta Neymar ile yapamadığını, Firmino 2.5 dakikada yaptı.
Tam "aha japonlara da böyle attılar" dedim gol oldu babam "çeneni sikeyim" dedi.
Belçikanın yeneceği maçtır.
Belçikanın yeneceği maçtır.
Arabım fellaini de bruyne vallahi.
Brezilya'ya roling coaster'a biner gibi biniyor belçika.
Belçikanın sambacıları top niyetine oynadığı maç olmaktadır. Brezilya iyi takım ama sistem sorunu var. Yıllar önce ver topu carlosa ortalasın idi, şimdi ver topu marceloya ortalasın. Ronaldinho tek başına birşeyler yapmaya çalışıyordu şimdi neymar aynı şekilde topla sevişiyor. Topu yine çeviriyorlar onda sorun yok ta Ronaldo gibi bir deha yok ileride içeri sokamıyorlar o yüzden meşin yuvarlağı. Yani bundan 20 yıl önce başarılı oldukları oyun tarzının aynısını daha düşük kaliteli oyuncularla oynamaya çalışıyorlar. Neymar bir Ronaldinho değil. Jesus bir ronaldo değil. Marcelo mu Carlos mu o tartışılır hatta bence marcelo bir tık üstün. Marceloyu ayırmak suretiyle Brezilya an itibariyle eski kadrosundan uzak ama aynı oyunu oynamaya çalışıyor. Özet bu. Belçika ise kusursuz bir makine. Bence kupanın en büyük adayı. Yıllardır yaptıkları yatırımın karşılığını bu sene alırlar. At fava bekle.
Kevin de fucking bruyne döktürdü. Hala etkisindeyim. Alacağız kupayı alacağız!
46'da FiRMiNO iLE BAŞLAMAZSA MAÇA, TELEViZYONU KAPATIP 3. KATTAN AŞAĞIYA ATLAYACAĞIM.

YAŞAMAMIN BiR ANLAMI KALMIYOR.
Belçika bey ne yapıyorsunuz?

Sambacıların hazin sonunu gördüğümüz maçtır.
Nerede o eski brezilya dedirten maç. Belçika biraz bastırsa fark atacak.
herkes belçikayı kötülüyordu ama ben şu ana kadarki en çok zevk aldığım oyunu sergileyen bir takım görüyorum. helal olsun.
Aha 2-0 oldu...
Brezilya elden gideyeaaahh...