bugün

barcelona'nın büyük sırrı. topu kaptırınca 6 saniyede geri kazanmaları anlamına geliyor.
böyle bi kural var ama dikkate alınmıyor pek. aslında çok ekmek çıkar bundan çok.
Barcelona'nın topu kaybettiğinde disiplinini bozmadan topu tekrar alması gereken süre. Barca maclarını izleyin daha net göreceksiniz.
erken boşalmaktır. en çok türbanlı kızlar şikayet eder bu durumdan.
sözlükteki 5 saniye kuralına benzer. hata affetmez. muhtemelen de gol ile sonuçlanır.
Siklenmeyen kural. Amk az önce mignolet saydim 10 saniyeye yakin elinde tuttu. Boyle uefanın fifanın AMK.
sadece galatasaray maçında uygulanan karar.
Hakeme itiraz eden takımlara uygulanmaktadır.
Koca lig boyunca muhtemelen tek bize uygulandı. ilginç. Avrupa da da örneği yok neredeyse.
Kuraldır. Galatasaray taraftarı şaşkın kural kendilerine uygulanınca normal tabi alışkın değiller. Evet.
Uygulanması gereken kuraldır. Uygulanmayınca ne oluyor? ilk yarıdaki Fenerbahçe Trabzonspor maçında uğurcan Çakır denen kaleci maç boyunca 12 dakika vakit geçirebiliyor. Evet.
Bu kural gereği gözlerine 6sn boyunca baktığı kişiyi ya öldürmek istermiş ya da seks etmek istermiş.
maç gerçek kurallara göre oynanırsa galatasaray ekmeksiz kalır.
muhtemelen 3 saniye kuralı ile amca çocuğu falandır. yere düşen bir şeyi 3 saniye içerisinde alıp yiyebilirsiniz vs. vs. yere düşen son cips falan değilse uygulamam.
o değil de seks etmek nedir amk sabah sabah.
uygulandığı için itilip kakılan kural. ya arkadaş, son bir dakika kaldı ve tek farkla mağlup durumdasın. rakip kaleci topu elinde bir dakika tutsun ve maç bitsin. kabul eder misin? kural altı saniye diyorsa yaklaşık on dokuz saniye elinde topu tutamazsın. he, başka hakemlerin uygulamıyor oluşu alınan kararın doğruluğunu tartışmaya yetmez. kural neyse karar ona göre verilir.
dünkü maçın ilk yarısından görüntü.
Galatasaray 1-0 geride.
Dakika 31:52 Günay Mariano'nun topunu tuttuğu an.
Topa vurduğu an dakika 32:09.
Tam 17 saniye.

görsel
mantığı çözmeye çalışıyorum.

-kural uygulandı. mağduruz.
+sonuçta bu bi kural. uygulanması gerekiyor.
-ama daha önce şuna uygulanmadı.
+peki o zaman neden itiraz etmediniz?
-bu kural uygulanmadı diye itiraz mı edilir?
+uygulanmayınca itiraz edilmez ama uygulanınca itiraz mı edilir?
-... olsun ben maadurum.
trabzonspor kalecisi 91:27'de topu aldı.
91:45'de elinden çıkardı.
18 saniye!