bugün

Büyük bir kesim istememesine rağmen kendini aday diye dayatan kılıçdaroğlu mu?
Halkın sesini dinleyen akşener mi?
Vallah Ben yıkmadım.
Kayseri mobilyacılar sitesi ve ikea .
(bkz: ormancı)

ormancı da gelir gelmez yıkar masayı, yıkar masayı
laf anlamaz ormancı, çekmiş kafayı.
Derin meralin arkasındaki akpliler.
Masa zaten ölü doğmuştu.

Babacan deyvitson ne lan aq minik akpcikler ve 80lik Dede ve ne olduğu belirsiz binde 3 oy.
6 lı masayı kör zihniyetler yıktı, hdp ye önem vermeye başlayınca merkez sağa tepeden bakmaya başlayan kitle yıktı, iki taraftan birini seçip diğerinin emeklerini yok sayanlar yıktı. Şu anda da linçlemekle meşguller, karma is a bitch. Aman dikkat..
7.7’lik iki depreme rağmen gelen anket sonuçları.

“Galiba asıl sorun bir şeylerin iyi ya da kötü gitmesi de değil. Onu insanlar bir biçimde lanet okuya okuya sineye çekiyor. Ama seçmen ölse de, kalsa da ne kılıçdaroğlu, ne imamoğlu’na güvenemiyor” tespiti ve batan gemiyi ilk kimin terk ettiği yönündeki ünlü atasözü…

30 liraya domates yiyen, onu da yiyemeyen, kışın ortasında 15 liranın altında portakal alamayan adamın normalde odunu göstersen ona oy vermesi gerekir. Vermiyorsa suçu millete atıp “bu millet aptaldır, bu kadere layık demek ki” diyemezsin. Demek ki, suçlu sensin politikacı kardeşim.
Bu halk KK istemediği halde niye zorluyor kendini. Koltuk sevdalısı. Çare Muharrem ince
(bkz: kemal kılıçdaroğlu)
(bkz: hdp)

daha derin bakarsak (bkz: rte) bu kadar güçlü olmasaydı mommy itiraz etmezdi diye düşünüyorum.
(bkz: Meral Akşener).
13 yıldır kaybettigi seçim sayısını bile saymanin uzun zaman alacagi kemaldir tabi ki.