bugün

hakemin türk olmadığını göz önüne alırsak kolay bir galibiyet olacak beşiktaşım için.
beşiktaş taraftarının;

fenerliyim ama bu akşam beşiktaşlıyım ya da

galatasarylıyım ama bu akşam kartalım cümlelerini artık duymamak istediklerinin başlangıcı olan karşılaşma.

gs ve fb li taraftarlarının iyi niyetinden şüphesi yoktur tüm beşiktaşlıların ancak, beşiktaşa gönül vermiş bunca insan varken renkli büyükleri ve federasyon un beşiktaşın canına okuması ve buna taraftarlarının başarı gelicek diye ses çıkarmamasından dolayı usandık.

süper ligi beşiktaşa çok gören renkli taraftarlarının, beşiktaşa avrupa da dilekdikleri başarı göstermelik den başka bir şey değildir...
başlıyoruz haydi bismillah.
beşiktaşımızın taşak geçeceği maç.
Velinin ikinci sarıdan atılacağı maç olabilir.
veliye verilen sarı kartın haksız olduğu maç.
Ceza sahası içindeki itismelere düdük çalan hakeme mehmet topal demba ba pozisyonu izletilmeli.
saldırın kartallar.
sivok attı ofsayt..
ofsayt heyecan yapmayın.
Elin hakemi 5cm ofsayti yakaliyor,bizde adam 20cm ofsayt, gol atiyor... ee hakemde insan amk diyoruz.
Hakemin sarı boncuk dağıttığı maç.
Partizan'ın öküz gibi savunma yaptığı maç. Fener'li olmama rağmen ben çıldırdım lan.
Hakemin sarı boncuk dağıttığı maç.
ilk yarı bitti.

yalnız hakem ağır abi. her an birine kafa atacak potansiyel mevcut.
ilk yari 0 - 0.
Gökhan törenin dün gece karılarla fazla takıldığı maç.
besiktaşlılar niye yine acitasyon ve magdur edebiyatı yapiyor anlamiyorum. neymiş bize ligi cok görüyorsunuz burda niye destekliyorsunuz diyorlar. ulan sizin gökhan töre her mac rakip oyunucuya el kol hareketi yapiyor ve tehdit ediyor, hatta takım arkadaşını silahla tehdit etmişligi var, o adamın ömür boyu men cezası yemesi gerekirken, federasyon ve hakemlere şükretmeniz gerekirken adamlar halen fener ve cincon, emre diyorlar. ki emreyi fenerliler 1 milyon defa elestirmis. sizin töre ve diger oyuncuların aşırı kaba hareketlerine kızdığınızı görmedik.
ikinci yarı beşiktaşın bastırıp gol atacağı maç.
maalesef kötü oynadığımız maç. önceki maçlara oranla ne sahaya yayılım ne alan daraltma ne ayakta top tutma gibi özellikleri sahaya yansıtamıyoruz.
aha penaltı. bjk yazdı.
Beşiktaş'ın penaltıdan 1-0 öne geçeceği maçtır.
dem Baba'nın attığı golle 58. dakikaya 1-0 Beşiktaş'ın önde girdiği maç.
2 oldu 2.
partizan'ın ba ba'lara geldiği maç.
güncel Önemli Başlıklar