bugün

bu pazar trabzonsporun kanırtılacağı maçtır. bende orada olacağım.
hamsi buğulama yapacağımız maç. En az 3 diyorum.
beklenenden fazla ses getirecek maçtır.
0-0 bitecek maÇtır.
handikaplı 0 bitecek maçtır.
2-1 fenerbahçe' nin yeneceği maçtır. sow ve kuyt' a dikkat çekelim...
Tahriklere açık olan maçtır. Dikkat etmemiz lazım.
1-0 olsun fenerimin olsun.
oynanacak tarihin manidar olduğu karşılaşmadır. tahmini skoru nasıl da anladı kedigiller! not:beşiktaş ulan!
Ersun hocanın , bu yıl Veselinoviç'e dayı kalk biraz da Biz oturalım o koltukta dercesine bir futbol oynattiğini düşünürsek ve Fener'in de her maç hapisten yeni çıkıp geneleve giden adam gibi saldırdığıni da aklımıza getirirsek çok fena bi skor çıkabilir.
sabırsızlıkla beklenen maç. 16 yıldır kadıköy'de galibiyet göremeyen 3 temmuzdan beri fenerbahçe'den beraberlik alamayanların perişan olacağı maç. evet.
ak hamsileri çoğaltıp pazarda satacağımız maç. *
Kazanmamız gereken maç.
Ersun hoca sahaya iyi bir takım sürmeli, hamleleri yerinde yapmalıdır. Son 3 yıldaki bu takımların maçlarına baktığmızda Sahada bir hakem rezaletinin tekrar yaşanacağı aşikar.
inşallah kazanacağız.
trabzonlu olarak sadece hakkını vererek oynamamızı isteyeceğim maç. yatarak alınan galibiyetin götünü sikim zaten bu maçta yatarsak fener bizi oyabilir. neyse ki bizim mra gibi bir handikapımızı fenerbahçe ersunla kapatacak. kazansak ne güzel olacak, en son ne zaman derbi kazandığımızı unuttum.
kim yenerse yensin çok gollü olacağını öngördüğüm maç galibiyet şansı olarak %60 fener %40 trabzon.
fenerbahçe'nin zorlanmayacağı hatta fark atacağı maçtır. gönül rahatlığıyla 3,5 üstü yazabilirsiniz.
fenerbahçe'nin farklı galip geleceği maçtır.
Hakem ve federasyon destekli şikecilerin trabzon ile yapacağı maç.

Trabzon sabirli oynarsa kazanir.

Fb bala gote kazaniyor.
her zaman olduğu gibi bugün de koyacağımız maç. bence ilk golü atarsak maç 4-5 e gidebilir hiç şüpheniz olmasın.
hamsileri kanırta kanırta gibeceğimiz maç.
Fenerbahe`nin kupa yorgunu trabzonun gol atmasini beklemeden 2 0 3 0 gibi skorlarla yenmesini bekledigim mac. Gollerden biri kesin kuyt.
Karakolda bitecek maçtır.
(bkz: 6 10 2013 fenerbahçe trabzonspor maçı skoru)

(#21527458).
fenerbahçe'nin hamsi tava yapacağı maçtır.
türk futbolunda derbi adını taşıyan ama derbiyle alakası olmayan bir maçtır. derbilerde maçı iki tarafında kazanma olanağı fazladır ama bu maçta favori takım fenerbahçedir bu yüzden derbi adını taşıması yanlıştır.
didier zokora'nın gol atacağı karşılaşma.

lazio maçında haftalık delirme kotamı doldurduğumdan izlemeyeceğim karşılaşma.

hakemin trabzonspor'u biçeceği karşılaşma.

ibrahim hacıosmanoğlu'nun iyice küfür yiyeceği karşılaşma ki ben de eşlik ederdim hani.