bugün

https://www.youtube.com/watch?v=Lzvv9KlAVFI

fethullahçılar bitti. şimdi başka tarikatlar, cemaatler devlet kurumlarında boy göstermeye başladı. şimdi yeni güç olma yolunda hangi cemaat zirveye çıkacak bakalım. hükümetimiz gelişmelerden maalesef hiçbir ders çıkarmamış. türkiye 2016 yılında hala tarikatlardan, cemaatlerden medet umuyor. yazık!

bugün fetö biter yarın menzil başlar, menzil biter nurcular çıkar, nurcular biter süleymancılar başlar. bu işin sonu yok.
daha bu iyi günlerimiz.

allah'ım tez zamanda helak et şu amına kodumun ülkesini , toptan yok olalım ya.

yemin ediyorum derslerinin %90 ından fazlasını verdiğim , kazanabilmek için 1 sene köpekler gibi çalışıp ilk 10.000 de bir sıralamayla tercih ettiğim okulun ta amına koyim diyip yurtdışında bulaşıkçı temizlikçi işçi vs. bir iş ayarlayıp siktir olup gitmeyi düşünüyorum.sikmişim parasını pulunu makamını mevkisini ya , huzurum olur en azından amk.

başta bu devlet adına öldürdüğü pkk lı it sayısı 2 haneli sayılarda olan babam olmak üzere bu ülke uğruna kan dökmüş veya kanı dökülmüş ne kadar aile bireyim atam soyum sopum varsa hepsinin hakkı haram zehir zıkkım olsun bu ülkeyi bu hale getirenlere ve buna göz yumanlara.

varsa eğer o allah yerinizden kalkamayın inşallah amına kodumun putperestleri sizi , şuna bak lan allah canınızı alsın tez zamanda ya.çıldırmamak elde değil.
Neyse ki umursayan da yok. Ben baktim sozluge goremedim, ayni konuyu ben de actim goremeyince, ona da bir yorum yapan yok. ilginc. Belki de ben de bir sorun var, onemsenecek bir sey degildir bu demeye basladim nedense.
iki gün sonra yine "bunlar devlete sızmışlar, kandırıldık :(" derler en fazla.
feto-tayyip ve diğer tarikatların ortaklaşa gerçekleştirdiği bir zafer kutlaması. bakın çok ciddiyim ve bunu yazın kenara. darbe metni kemalist içerikliydi. her şey çok karışık ve aslında çok basit.
ayrıca zikir çekmek nedir la? allah beni zikredin diyor, böyle zikir mi olur. zikir çekilmez ki aq... bu bildiğin şuursuz bir şov yapma şekli. size allah nasıl zikredilir, her adımda her işte zikir nasıl olur öğretirdim ama anlamazsınız ki sığırlar. hatta size gerçek zikir imkansız bile gelebilir. mantıksız bulursunuz yani, öyle zikir mi olur aq dersiniz, ama aslında öyle. neyse ya, salak herifler.
Barbarlıktır. Tekrarlıyorum, imam hatipler kapatılsın.
olması gerekendi oldu.

zoruna gidenin yunanistana doğru yol almasında bir sakınca yoktur.
süper bir görüntü. inşallah daha sık görürüz.

"irticağğğğ" diye zırlayan 28 şubatçı zihniyeti ciddiye almıyoruz.
külliye demişsiniz haberde külliyede bulunan camii diyor bu bir.

allahı zikretmek ne zamandan beri tiskinç veya kötü bişey olmuş bu iki.

zikir dediğiniz hem yalnız hem de topluca yapılabilen bir şeydir, bu ortamlara giren biri olarak kimsenin başını kesmedik elhamdülillah.

size bazen hayran kalıyorum mallıklarınıza kendinizi nasıl alıştırabilip bunun savunmasını devam ettirebiliyorsunuz arkadaş.

hiç mi düşünme yetiniz yok lan?
Bak bak yunanistan'a gidecekmişim. Lan hırto ben türk oğlu türküm, sen kimi kimin vatanından kovuyorsun? Gidin ötede mamalanın aq kokocuları.
öcelikle şunu belirtmek gerekiyor sanuırım. bu görütüdeki cami beştepe külliyesinde ki cami değil. başka bir camiden alınma bir görüntü bu. malesef bu sıralar sosyal medyada bu tür algı çalışmaları sık sık yapılmakta. ama şöyle bişeyde var ki ormal bir camide yapılıyorsa beştepedekindede yapılabilir. ikiside cami sonuçta farkları yok.
Bu ülke yakinda mavi ekran verir at fava bekle.
kuranla alakası olmayan bir tuhaf eylemdir.

son zamanlarda bakıyorum da imanının kıblesi kuran olmayanların sapıttığını görüyorum.

güzel kardeşim muaviyenin ayak oyunlarına gelmemek için kutsal kitabını aç kendi aklınla oku. ne mezhep var kitapta ne bu tür sapıtık eylemler.

kitapta bahsi geçen zikir, düşünme eylemidir bu tür saçmalamak değil.

aklını kullan güzel kardeşim, aklını ve gönlünü işlet. cehaleti bırak allahını seversen.
laik panik atak durumu...

kulliye zaten bir cesit camidir ve insanlar orada ibadetlerini diledigince yerine getirebilir bunda hicbir yanlis yok. asil yanlis sizin gibi her bokta birsey arayan insanlarda var.
Laikliğin ve lıyakatin olmamasından dolayı neredeyse şakaklarına g3 dayanıyordu ancak hala akıllanamadılar.
inşallah bu muazzam görüntüyü daha sık görürüz.

bu topraklar 28 şubatçı müslüman düşmanı zihniyetten sıyrılarak özüne dönüyor artık.