bugün

Parayla saadeti satın alamayacağımızın delili.
Zor da değil işim. Gün içinde en az 3-4 saat kendime ayırabiliyorum.
Limon satsam daha mutlu olacağımı hissediyorum.
Ben de 12000 tl alıyorum birader, mutluluk parayla olmaz, eğlenmesini hayattan keyif almasını bileceksin.
Allah sağlık versin, para nasılsa kazanılır.
çok basit bir yolu var. etrafına iyice bak önce. güzelce bir araştırma yap. ailen akraban yada arkadaşlarından yani yakın çevrenden başlamak kaydıyla, bu ay aldığın yada alacağın maaşının tamamını dağıt. hepsini. hiç bir şey bırakma. borç olarak değil hibe. karşılıksız. ha verirken illede yardım demek zorunda değilsin. paran oluna ödersin biz arkadaş değilmiyiz gibi vaziyete uygun kelimeleri de ben öğretecek değilim. sonra git en yakınındaki camiye sakin ve yavaş yavaş 2 rekat namaz kıl allaha dua et. bu yardımı dul ve yetimlere yaparsan daha da makbul olur ve daha da kesin netice alırsın.

inan bana mutluluktan uçacaksın. şayet mutlu ve huzurlu olmak istiyorsan bunu sık sık tekrarla. hayat paylaştıkça güzel.
5000 liraya mutlu olmak için yeterli bir mebla olmadığından gayet normaldir.
5000₺'yi mutlu edecek kadar çok para sananları göstermiştir.
Hayalimdeki maaş, haftasonu tatilse mobbing yoksa veya abartılı değilse başım üstüne.
Parayla saadet olmaz da ki o paranın ayda 5.000 TL'nin olmadığını gösterir.

Bakayım he valla bende mutlu değilim.
para ile saadet olmaz denilen para aylık 5 bin lira olan para değildir.
en azından huzurludur.

para mutluluk getirmez ama huzur getirir.
geleneksel ergen sidik yarıştırma atışmasına hoşgeldiniz.

-xxx maaş alıyorum mutsuzum
-ben xxxxxxx maaş alıyorum

vallahi bıktım .
benim param da yok mutlu da değilim onu napıcaz? laga luga yapmayın lan az dürüst olun. parasız bi sikim olmuyor, iki sikimde olmaz. olmaz yani.
insanı mutlu kılan sevdiği insanın da onu sevdiğini bilmesidir. Sana allahtan güzel bir aşk diliyorum. Mutlu ol.

Ben de üç bin alıyorum ama ben de mutlu değilim artık çünkü kimse yok hayatımda. Hayırlısı.
borçları çok ise olabilir. Yoksa borç yok birşey yok niye mutsuz olsun insan..? Eğer mutsuz ise şükretmeyip bunu açıkça dile giterirse belasını bulabilir.
türk milletini orospu zihniyetli gpce tapan millet yapan zihniyetin özeti.

en çok intihar vakası isviçre´de ve finlandiya´da oluyo, biliyo musun sen?