bugün

o kişi benim.

ciddiyim.

ispatlarım..

çok pişmanım..

hiç bir işime yaramıyor..

bazen konuşurken kullanıyorum kimse anlamıyor

halbuki develop desem anlaşılacak. ama millete enhance diyorum..

able to dsem basitçi ok.. ama ben keep up with diyorum..

wait demem gereken yerde hold on diyorum..

aşırı ingilizce bilmek işte contayı yakıyor.
Kam on man. Shakespeare Bile bilmiyordur o kadar kelime.
ispatla lan. Pruvit.
Pekiii erektonun yazdıklarını ingilizceye çevirebilir misin ?
o zaman 5000 ingilizce kelimenin karşılığı olan 5000 türkçe kelime de biliyorsun en azından demektir. gece gece iyiydi . thank you !..
ben bu arada 2 yabancı dil biliyorum.

sanırım dil yeteneğim var. gerçi şartlar da zorladı buna.

ingilizce öğrenmek aslında çok basitmiş. yanlış kitaplar ve hocalar sadece zaman kaybı.

mesela ben tense leri istersem 1 saatte tümden öğretirim. ve sınavda 1 soru bile kaçırmaz öğrettiğim kişi çünkü çok basit bir mantığı var.
dün 3000 ingilizce kelime bilen maymun başlığı vardı. ama o ateş yakıp yemek pişirebiliyordu aynı zamanda.
Bir dil sitesi vardı vardı yabancı. Belli kelimeler gösteriyorlar belli sayıda, ona göre bir tahmin yapıyor.

5000i o kadar da gözünüzde büyütmeyin... kökünü bildikten sonra kimi kelimelerin 3-5 tane değişik formatı oluyor.

Gene de güzel rakam 5000.
hey lanet olası. sizi sınav yapsak hello ı am ahmet where ar you dan öteye geçemezsiniz.

üstelik ben 2 yabancı dil biliyorum 2-3 bin de farsça için yaz..

sizin kaç dil bildiğiniz sol framedeki iğrençlikten anlaşılıyor .
benimdir. ingilizce hocalarım her zaman çok iyi insanlardı şükür ki. Fazla uğraş vermeden öğrenmek isteyen olursa, sadece okuldan kalma sağlam bir birikim, ingilizce kitap ve ingilizce altyazını 2-3 ingilizce film yeterlidir. Uygulamalarla bilmem nesiyle uğraşılmaz. Çoğu ücretli zaten.
öyle kolay değildir bu işler. 2-3 altyazılı ing film öneren zaten dolandırıcı ve üçkağıtçıdır. çiftlikbank ın kurucusu zihniyetindedir. aman uzak durun dostlar.
Why 10 afraid of 7?
Because 7 8 9!

--spoiler--
Because 7 ate 9
--spoiler--
şinanay ı çeviremem daha neler.

o anglo-sakson kültürünü bilmekle alakalı bir durum.
illaki öyle egzantrik bir ifade vardır onlarda alsana tercümesi diye verilebilir ama ben henüz o kadarını bilmiyorum. akademik ingilizce ile gelin.
5001. Kelime hangisi bilmediğin dostum can i ask.
say bakim.
https://manylex.com/

Bir deneyin bakayım kaç çıkacak.

Kendi sonucumu yazmıyorum.
Malum testlerde benimki de 5500 civarı çıktı ama akıcı konuşamıyorum çünkü gramer bilgim çok düşük ama yine de okuduğunu ve dinlediğini anlayabiliyorsun bu sayıyla.

Tanım: çok da şey olmayan türktür.