bugün

Aferin kızım böyle devam et. Kurban olsunlar sana.

Başarısız olduğun her defa içinden küfret dışından gül.
yolun açık olsun aslanım. asjfjfdsa.
3 tane tuborg kırmızı al da içek.
Bu kadar erken tanışıp evlenmeyelim derdim. O zaman 20 yaşımdayım daha bu vatan coğrafyası içinde kadın olabilmenin zorlukları ile baş etmeye çalışırken bir de ailemin baskısı ile uğraşmak zorunda kalıyordum ' onu giyemezsin , buraya gidemezsin, gündüz dışarıya çıkamazsın, gece dışarıya çıkan kızlara iyi gözle bakılmaz ' gibi çeşitli yaptırımlar ile bunalmaya başlamıştım telefonumda olan uygulamalara kadar sorguluyordu ondan gizli açtığım bir twitter hesabım vardı o sıra da bir sayfanın yorumlarımda ilk eşim ile tanışma fırsatı buldum. kendisi tekirdağlı idi kendimce düşünmeye başladım eğer evlenirsen bir nebze olsun bu köle hayatından kurtulursun diye. Eşim de niyetini yavaşça belli etmeye başlamıştı. gel zaman git zaman derken 6 ay içersinde evlendim tekirdağ'da oturmaya başladık. Gelen gideni aratırmış derler ya aynen öyle kaynanam kendi annemden beter çıkıp yaptığım işleri, yemeklere bahaneler buldu çok savaştım eşimi kaybetmeyim diye ama olmadı 1 sene evli kaldıktan sonra ayrıldık. Evime döneceğim ailem destek çıkacak derken onlarda biz de boşanmış kız alınmaz gibi saçma bir yapı içersine büründüler. Allah razı olsun ki kız yakın bir kız arkadaşım evini bana açtı hemen bir iş buldum çalışmaya başladıktan çok kısa sonra eski kayınvalidem vefat etti. Bugün kendi ayakları üzerinde kimseye ihtiyacı olmayan bir kadınım.
Önündeki 5 yıl zor geçecek. Planları bırak.
son 5 yılın sayısal loto, süper loto ve şans topu çekilişlerinin sonuçları burada. Hadi göreyim seni, abartmadan oyna. Bitcoin'e, dolar ve euro'ya da yatırım yap. Sakın öleyim falan deme. 5 sene sonra devralıcam her şeyi.
Okulunu bitir gerizekalı.
Herşey aynı şimdi sektirerek git.
Yalniz kal. Iyidir.
o yan sınıftaki kızı kaçırma bak yoksa 5 sene içinde hayatına 2 tane sorunlu insan girecek ve seni uzun süre boyunca mutsuz edecek.
topukla topukla, yurt dışına nere olursa.
biri sana bitcoin ile ilgili bişi anlatırsa geçiştirme dikkatlice dinle ve sen de biriktirmeye başla derdim. ha bi de aşk için fazla küçüksün kariyerine odaklan derdim hala odaklanıyorum orası ayrı:)
Şimdi git 5 sene sonra gel derdim.
siktir git canımı sıkma.
5 YIL ÖNCE DE AYNI DERECE SALAKTIN. ŞiMDi DE.
dolar al.
okuma çünkü bazen cahillik mutluluktur.
Geçti borun pazarı, sür eşşeği niğdeye.
uyumaya devam et.
o seni sevmiyor yıllarına yazık etme .
Hayatını boka batırma göt lalesi.
- heeey adamım , seni iyi gördüm !
Postürünün kıymetini bil, Kambur durmamaya özen göster.
ileride düzelir diye beklediğin hiçbir şey düzelmeyecek, hatta kuvvetli bir şekilde ölme isteği duyacak ve intiharını planlayacaksın ama en azından bölümünü değiştir daha az üzülürsün belki.
Dolar 2018 başında dolar al, Ağustos ayında sat derdim.