bugün

tgrt'nin eğlence kanalı ticiarti olduktan sonra yayınladığı başrolünde sevimli maymun çarli ve ilker aksum'unda olduğu bir diziydi.
Çocukken çok severdim. Şimdi işsizlikten indirip bakmaya başladım. ilk bölümü sardı ama sonra sıktı. Çocukluğumdaki havayı yakalayamadım. Bücür cadıyı mı izlesem.
Atakan karakterinin aşırı komik olduğu dizi. izlemeyen varsa çok şey kaçırıyor.
daha önce yazmışım, gene belirtiyorum. şu an mevcut komedi diziler arasında şüphesiz ki en iyisi. zaten tgrt'yi izlememin iki sebebi var, biri bu, diğeri çocuklar duymasın.
20 yıl önceki dizi. ama güzel zamanlardı.
tgrt'de yayınlanan harika bir komedi dizisi. afakan da çok komik. ilker aksum çok iyi canlandırıyor bu karakteri. her hafta kaçırmadan izlediğim birkaç diziden biri.
15 yıl önce türk televizyonlarında yayınlanan çocuk dizisi. jenerik müziği ile meşhurdur. ayrıca çarlinin afakanı, kötü adam amerikan olarak arzı endam eder. liseliler bilmez. evet. *

https://www.youtube.com/watch?v=d3i0Byr1tu8
"kaç kaç kaç kaç maymun?
beş beş beş beş maymun"

gibi bi cingılı olan muhteşem dizi. çocukken güzel gelirdi işin tuhaf tarafı. bi bok olmayacağımız ta o zamandan belliymiş.
çocukluğumun absürd komedisiydi. bambaşka bi keyifle izlerdim.
çocukluğumun behzat ç.'si. deli gibi izlerdim.
(bkz: beş beş beş beş maymun)
3 erkek bir tane de kızdan oluşan çetedir.grup üylerinin mahlasları bilgiç, yakışıklı, cesur, aile kızı mahlaslarıyla roket takımı kıvamındaki rakip çeteyle sürekli bir savaş içerisindelerdi.*
1999 yılında tgrt'de yayınlanmış, ilker aksum ve maymun çarli'nin başrolde yer aldığı diziydi.