bugün

Bim'den 3 liraya 20 inegöl köfte, 40 kuruş dost ayran, 20 kuruştan 3 tane casey kek. kalan 1 lirayla da kasiyerle bir gece geçirirsin.
izmir'deysen,2.5 tl'ye baddal bey dürüm. yanına cola/ayran falan. üste paran bile kalır.
somali için 5 liralık bir sms göndererek ruhunuza muazzam bir doyumluluk tattırabilirsiniz.
Esnaf lokantasinda 3 cesit yemek + kemalpasa tatlisi. He birde ben onlarla doymam aga derse, sinirsiz ekmek vardir o lokantada merak etme.
(bkz: antakya döner + ayran)
tavuk döner+ ayran=1.50
doymadıysan
simit+ çubuk kraker = 1.25
hala mı doymadın
ekmek+ soğan = 1.25
bide üstüne soğuk su harareti alsın diye 50 kuruş.

4.50 yaptı git tekelden bir dal sigara al doyduysan yemek üstü olur. doymadıysan hayatına küs arkadaş senden insan olmaz.
on adet simit alınabilir. hepsini yediğiniz taktirde cırcır olma ihtimaliniz vardır.
Kardeşler Dayak Merkezi

Doyana Kadar Dayak 5 lira.

Ayrıca

antakyada kemalpaşa caddesinde eski emniyet müdürlüğünün yanında bekir ve hikmet ustanın lokantası vardır.

sulu yemek + Pilav + Cacık ( Yoğurt ) = 3 Lira

bundan daha ucuzunu hiç biryerde görmedim.
görüklede sulu yemek yapan bir yer var.
yarım çorba: 1.5 lira
etli yemek: 3 lira
bim'den alınacak 2 tane karamelli harby: 50 kuruş
1 adet simit + kola + tahinli pide..
bir tencere bulgur pilavı olsa gerek. yanında da boğazdan geçebilmesi açısından alabildiği kadar suyunuz. tamam işte budur.
bursa terminalde kuru fasulye, pilav, ayran 5 lira. Doyurucuda oluyor yani.
tantuni+ ayran.
4 liralık çiğ köfte porsiyon ve ayrandır.
ucuz bi lokanta buulup allah ne verdiyse, hijyen mijyen aramadan yemeklere gömülüceksin.

yani bu durumda ucuz bi lokantada, 5 liraya 3 kap yemek yemiş olacaksınız.

yapmadığım şey değil olm. öğrencilik işte. naparsın...
kesinlikle donas olup öğrenci yiyeceği diye de nitelendirilebilir.
yarak afedersin üzerine para da alırsın.
karşı komşu şükran teyzeye gidip, "acıktık be reyiz" diye duygu sömürüsü yapılırsa bütün bir dolabı beleşe yiyebilirsiniz.

yemekten sonra cepte kalan 5 lirayla da sigara alınıp, keyifle fişeklenir.*
üstüne 50 kuruş daha koy =5.50 git hosta piknik te tavuk döner menüsü al ne yediğini bilirsin hemde doyarsın ya da düşündüm de siktir et aç kal git 5.5 lirayla bi muratti tone al gel sen bana ohh mis!
2 lahmacun=3.5 TL
Büyük ayran=1 TL
Buz parmak=Tam fiyatını bilmiyorum ama en fazla 50 kuruştur. Öyle kabul edelim.
---------------------------------------------------------------------------------
5 TL
Şimdi bişey derdimde neysee anladın sen.
edit : nesine eksi.
kayseri'de yaşıyorsanız balık ekmek + şalgam ikilisini deneyebilirsiniz.* *
aydın ilinde, yamanlar giyimin hemen yanın da ki lokanta da, güveç, pilav ve yanında salata 5 tl dir.
bursa'da iseniz kristal'de 4 patates ekmek + 2 ayran yiyebilirsiniz, o geceye kadar karnınızı tok tutar.
19 litrelik seğmenler su. doğal mineralli.
güncel Önemli Başlıklar