bugün

Insana şüphesiz "ohh yeaa" duygusunu yaşatan bir aktivite. Hoşlanılan kızdan hoşlanan 5 başka erkek olmasına rağmen onları alt edip kızı kapmaktır.
ben olsam erkekleri bir araya getirir, 5 li grup yapardım.
yumurtaya girip döllemeyi başarmış spermin büyük boyutlusudur.
(bkz: bir sevgili beş düşman)

mayısta vizyonda.
tabakta son kalan biskremi kapmak gibidir.
Bedavaya bol bol adrenalin salgılamaktır, zira sürekli savaş halinde olmak lazımdır.
Tabi birde bu işi yapan adama hiçmi aklın yok diye sormak lazımdır.
hatırı sayılır miktarda ah almaktır.
g*tü kalmış olan hatunun hevesi geçince kıçında bırakacağı ayakkabı numarasına işarettir. nasılsa beş kişi kapıda köpek, seni mi çekicekti hatun??
http://iliskilerokulu.blogspot.com/
zor bir durumdur.

http://www.sahibinden.com...lek-113768491/pasif-ilan/
5 kız tarafından hoşlanılan erkeği kapmak kadar başarılı olmayan şeydir.
5 erkek tarafından tecavüz edilmekle sonuçlanacaktır.
bir yandan sevindirir, diğer yandan sevgili sıkıldığında anında gidebileceği ve muhakkak boş kalmayacağı göz önünde bulundurulursa sıkıntılı olabilecek durumdur.
5 erkeğin toplamda sahip olabileceği maddi manevi herşeyi bünyede barındırmaktan geçer.
büyük ihtimalle çirkin bir kız kapmaktır. beşin istanbul'daki erkeklere oranı oldukça düşüktür.
aç köpeklerin arasına et atılması olayıdır. sonuçları ağır olabilir.
meziyet değildir.

en az 5 erkek tarafından hoşlanılmayan kız yoktur.

boştaysa akbabalar çöker aga!
içindeki küçük çocuğun piçelmesi olayıyla eş değerdir.
5 erkeğin fantazilerinde yaşayan bir kıza sahip olmaktır. bilmek hoş olmaz.
her türlü gaz verir.
Büyük zevktir. Bu ilişkiyi bitiren taraftakine bu erkek olursa havasından geçilmez. Sizin peşinde koştuğunuz kızı, ben elimin tersiyle itiyorum havalarına girer.
kim ne derse desin insanda ego patlaması yapandır.

ama daha fazlası için (bkz: 5 erkek tarafından hoşlanılan kızı reddetmek)
kız tercih etmiştir diğer beş kişidense o kişiyi.
bir de bu taraftan bakmaya ne dersiniz?
ayrı ayrı 5 erkek tarafından götü kaldırılmış kızı kapmak demektir.
Kizi kapmak nedir abi. havaya atilan dugun cicegimi bu kapiyoruz? her malin bir alicisi vardir. ne olursa olsun ne kadar cirkin desekte her kizi begenen bir erkek mutlaka olacaktir . ayni sey tam tersi icinde gecerli. onun icin bunu bir yaris olarak gormek sacma olur. belki o 5 kisiden digeri onu daha cok mutlu edecektir ama kime niyet kime kismet.