bugün

(bkz: muley ismail)
fermuarlı kadındır.
(bkz: jeton at cocuk gelsin)
"ablam ne yaptın?" sorusunu akla getiren kadındır.
(bkz: böyle şeyler filmlerde olur zannederdim)
"sayısı da bi ilginçmiş be" dedirten, görenlerin "bereket tanrısı mubarek" diyebileceği kadınsal varlık.
(bkz: doğurana değil doğurtana bak)
türk olsaydı ve türkiye'de yaşasaydı recep tayyip erdoğan'ı 23 kat mutlu edecek kişiydi.
(bkz: ceketi atsam kadın hamile kalıyor lan)
seks e doymus kadındır.
(bkz: kedi olsa encekten soğur)
(bkz: yalama olmuş)
(bkz: anan seni doğurmamış sıçmış evladım)
(bkz: faredir fare)
beey ben bakkala gidiyorum birşey lazım mı
- 1 kız 2 erkek..
musluman olsaydi cennetlik olacak anadir. o nasil anac bir kadindirki dunyamiza 69 tane musluman kazandirmis derdik. amma velakin kendisi gavurdur ve dunyamiza 69 tane (sayi bile cenabet) gavur kazandirmis.
yıl başına 69/40= yaklaşık 1,7 ettiği için senede 1,7 çocuk doğuran kadındır. akp % 50 oy aldığı zaman;
- abi ben vermedim oyumu, ee sen de vermediğini söylüyorsun, o zaman ikimizden biri yalan söylüyor çünkü yarısı vermiş halkın! tarzı dallamalığın verdiği cahil cesareti ve tin görüngü bilimi etkisiyle, bu kadının her sene 1,7 çocuk doğurduğunu düşünecek vatan hainleri elbet çıkacaktır.
dış mihrakların güdümünde olan bu insanlar, bu zavallı kadıncağızın ilk sene çocuğun koluna kadar olan bölgeyi, 2. senenin ilk 0,3 lük periyodunda geri kalanını doğurduğunu iddia ederek halkımızın kafasını yıkasa da, neyzen tevfik seneler öncesinden bu gerçeği görmüş ve;
- tanrı senin hamurunu necasetle yoğurmuş,
anan seni doğurmamış, sıçmış! diyecek kadar ileri görüşlü çıkmıştır. tanrı neyzenini korusun.
(bkz: aç kapa artema)
(bkz: folloş)
Doğurmaya 1725 yılında rastlamış ve tesadüfe ilginçtir ki yılda ortalama 1,725 çocuk doğurmuş.
kadın kocasını aldatıyor dememize sebep olabilecek ama imkanı da olmayan kadındır.
(bkz: seri üretim)
(bkz: kuluçka makinesi)
40 yıl = 480 ay

69 hamilelik = 621 ay

kaç tanesi prematüre lan bunların?
entegre üretim tesisinin derin derin nefes alıp vereni..
(bkz: tavşan gibi kadın)