bugün

Verdiği sütlerle mandıra kurabilecek kişidir.
yumurtlar gibi doğum yapmış kadındır.
atmasyon haberdir.
480 aya maksimum 53 çocuk sığar.
Subliminal mesaj vermektedir.
bazı konuları aşmış olan kadındır. ülkemizde ender sayıda bulunur.
Kadın genç yaşta evlendi 15 yıl evli kaldı ve 12 çocuk doğurdu sonunda kocası vefat etti.. Kadın 2. kez evlendi 10 yıl evli kaldı 7 çocuktan sonra kocası vefat etti.. Kadın 3. kez evlendi 7 yıl evli kaldı 6 çocuk doğurdu kocası vefat etti.. Kadın yaşlandı birgün kendiside vefat etti..
Cenazesinde Rahip "Tanrım çok şükür sonunda bir araya geldiler" diye konuşmasına başladı.
Kalabalıktan bir bayan "Rahip bey acaba bunu 1.,2. yoksa 3. kocası içinmi dediniz? "
Rahip "hayır iki bacağından bahsediyordum..."

Böyle bir durum da sözkonusu..
tavşandan evriyememiş olması kuvvetle muhtemeldir.
vajinası süngere dönmüş kadındır.

rahim mi dayanıre lan ona..
kadın futbol takımı değil kendi ligini kurmuş diye espiri yapılası kadındır. analı babalı büyütsün onları.
benim bildigim 50 yasindan sonra kadinlar doguramiyor bu ise 57 yaşında halen cocuk dogurmuş, ilginc bir kadin.
içinden sürekli su çıkan dağ misali bir kadın. belki de doğurmak için kocaya da ihtiyaç duymamıştır son dönemlerde.
tavşandır o tavşan.
Menopoza çok geç girecektir diye düşünüyorum.

Aslında strateji güzel.
(bkz: seri üretim makinaları)
memleketi bayburt'tur. Neden 69 sandınız? Peki ya neden 40? Yaaa..
Milyoner'de 250.000 tl değerindeki 11.soru. * *
Bugün bir yarışma programından öğrendiğim, vay be dedirten olay. ilk kez kaç yaşında doğurduğunu, çoçuklarının hepsini tanıyor mu acaba diye merak ediyorum açıkcası.
Kedigiller ya da köpekgiller familyasına bağlı bulunma ihtimali olan kadındır. Yuh be kardeşim. Maharet kadında mı yoksa çocukların babasında mı acaba diye sormadan da edemedim.*
şimdi 40 yılda 69 çocuk.

o çocukların her biri yılda ikiz doğursa,
69x2= 138 çocuk yapar.

o çocuklar da okuldan 5 arkadaşını ikna etse, o 5 arkadaş da 5 arkadaşını ikna etse mhp iktidarda.
adam gibi kadındır. helal olsun kadınıdır. yürü be. türkiyeye bunlardan 1000 tane lazım işte.

(bkz: hassiktir be rıfat abi)
"Başım ağrıyor" da mı demedin mübarek
içerisinde bir süt fabrikası ve bir kuluçka fabrikası barındıran kadındır.
kürt kanı taşıyan kadındır.
Seri üretime geçmiş kadındır. Since 1973...

Edit: ilk entryi okumadan yazmışım ama bu kadın günümüzde değil yüzyıllar önce yaşamışmış. Affedin beni dostlar!
böcek ırkındandır.