bugün

günde 5 lira harcanan kızın vermemesidir. 4 yıl bekleneceğine bir kerede 7200 lira verilse dünyanın bütün fantezilerini kabul edecektir. cimriliğin sonucudur.
ötv'yi hesaplamamışsın.
4 yıldır ne harcadım diye hesap tuttuysan zaten sana vermemekle iyi yapmış kızdır.

not: erkeğim.
4 yıldır o kızı verecek gözüyle gezdirdiysen kız da sıkıntı yok ama sen geleceğin büyük pezevenklerindensin.
Kızların vefayı sadece bir semt adı sandığının göstergesidir.
sevgilisine fahişe muamelesi yapmak.. şu kadar para harcarsam benimle sevişir deyip bir harcama barajı belirlemek..
Yılda 1800 lirayı bir kıza harcayabilecek adama koymaz.Hem cinsellik için o parayı harcıyorsan git bir geneleve daha az veririsin.
(bkz: bakın bu dramdır)
Elbette amacına ulaşamazsın 4 yılda 7200 tl günlük 4 lira para yapar kızı sadece simitle mi besledin lan diye sorarlar adama elini tuttuğu için bile teşekkür etmen lazım.
parayı yastık altına değil; toprak üstüne yatırmak gerektiğini gösteren durumdur.
kızların en az büyük britanya krallığı kadar sömürücü olduğunu gösterir.
geceliğine o parayı vermen gerekiyormuş demekki. yanlış olmasın yatarken giydiği geceliğine.
en temizi 200 dolar= 600 tl-kaba hesap- en kralı bile 12 kere götürülebilinecekken bir amatörden bir kere bile alınamamıştır. geçmiş olsun.
Kızın resmen sizi kullandığını,gösterip vermediğini gösterir.
ben bi ayda hiç para harcamadım. hiç vermedi. yok lan sanki tam tersi bişey olucaktı?
parayı pulu geçtik kıza 4sene harcamışsak o da paşa paşa verecek.
Şunu aya bölüp başlık açsanıza tespit yapamıyom onla mı uğraşcam şimdi?
günde bi simit ısmarlamıssın vermez tabi amk.
aylık 150 tl kazanan kızın vermemesi olayıdır.

kendini viziteye çıkarsa o parayı 1 saatte kazanır aslında da, neyse o konuya girmeyek...
7200tl yi geçtim 4 yıl diyorsun. 4 yıl bir kıza vakit ayırıcam onu sevicem onunla ağlayıp gülücem ve sonu hüsran olacak. Aşk olayını beceremediğini kabullenirsin. 4 yıl lan 7200 TL kazanılır da 4 yılı kim verecek.
(bkz: vermek)*
sigaraya daha çok yatırım yaptığı belli eden yazar beyanı.

(bkz: sigaraya senede acımadan verilen para)
Ben mecnunmuyum bir am uğruna çöllere düşeyim verirse verir vermezse leylayıda sikeyim demiş şair.
Maddiyattan çok , ulan 4 yılda hiç mi verilmez dediğim olaydır. 7200 tl çok para değildir lakin 4 sene çok zamandır. ( einstein'in kayıp kardeşi filan değilim )
Dükkanın zarar ederek kapanması durumudur.